‘بر روی اندام همه توسط خودم”: چالش های مالی کوه در طول خاموش کردن

“من هنوز هم نمی توانید نگه دارید از کسی که به اجازه دهید آنها را می دانم” هرناندز گفت: از کالیفرنیا بخش توسعه اشتغال است که با ادعای هولناک است. “آنچه که من قرار بود برای انجام دادن دروغ به آنها؟”

بو Laurent, 63, هنوز کار خود را به عنوان یک کنترل از راه دور آن کارگر. او را در یک موقعیت پایدار از هرناندز اما نگران اصلی صندوق بازنشستگی که از دست 20 درصد از ارزش خود را به عنوان بازارهای مالی حفره حفره.

کار با برنامه ریز مالی لوران rebalanced حساب او با فروش درآمد ثابت اوراق قرضه و خرید سهام مانند وزارت خزانه داری ایالات متحده ، تفکر او این بود که کسانی که سرمایه گذاری را ببینید بهتر بازگشت هنگامی که اقتصاد در نهایت پرتاب ریباند.

او گفت که او را به هدف منطقی تصمیمات سرمایه گذاری به جای واکنش به روز-به-روز نوسانات بازار.

“به خصوص بعد از (2008 رکود) من یاد گرفته ام آن را به ارزش نیست من همه ناراحت,” او گفت:. “آن را به انجام آنچه در آن می خواهم به انجام.”

اسپنسر شرمن موسس و رئیس اجرایی از چرتکه ثروت همکاران در سباستوپول گفت: او را آب گرفتگی شده است با مشتریان نگران شوک به بازارهای مالی است. بسیار شبیه لوران او مشاوره آنها را به آرام ماندن و چسبیدن به سرمایه گذاری های خود را از طریق rocky بار جلوتر است.

“من به آنها می گویم بله, من می دانم آن را ترسناک و بله, آن را مانند به نظر می رسد این بار متفاوت است, اما تنها چیزی که ما می توانید بروید که محتمل ترین سناریو این است که بازار را بهبود می یابند,” او گفت:.

شرمن شرکت نیز کمک به مردم به تشکیلات جدید بکار تجاری وام مسکن خود را به استفاده از نرخ بهره پایین تاریخی و کاهش پرداخت های ماهانه خود را به عنوان به خوبی به عنوان راهنمای آنها را از طریق قوانین جدید ساخت آن را آسان تر به جلو و بودجه اولیه از 401(k) حساب.

علاوه بر این شرکت ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کار در تقاضا برای وام اضطراری از طریق اداره کسب و کار کوچک و چک حفاظت از برنامه که کنگره پر با اضافی $320 میلیارد در هفته گذشته پس از اولیه وجوه زد به سرعت.

جف LaGrave صاحب جف Twin Oaks گاراژ در Penngrove کاربردی برای اوراق با پشتوانه وام های آنلاین تقریبا یک ماه پیش و گفت: او هنوز شنیده نشده از بانک خود را. به عنوان یک نتیجه, او تا به حال به اخراج نیمی از کارکنان خود را و شروع خود را با استفاده از پس انداز به نگه داشتن کسب و کار در حال اجرا است.

“من به دنبال شکست” LaGrave گفت. “این بسیار نا امید کننده است که من نمی دانم که در آن من ایستاده است.”

این ماه گذشته او را با توسل به تعمیر برخی از دیزل کامیون ها و rv ها هنوز هم در حال آمدن به فروشگاه خود را. او انتظار دارد که به طور موقت نزدیک گاراژ در شروع ممکن است که هزینه او شخصا در مورد $11,000 یک ماه از جمله ادامه کامل پوشش مراقبت های بهداشتی برای همه کارکنان خود را.

LaGrave گفت: این فروشگاه ساخته شده است آن را از طریق دشوار امتداد طول سال 2008 رکود اقتصادی اخیر و آتش سوزی فصل به لطف روابط نزدیک خود را در شهرستان سونوما جامعه است. آن استخدام کارگران محلی و خدمات کامیون برای طلا Ridge, Bodega و Graton بخش آتش.

او اعتماد به نفس او را پیدا کردن یک راه دوباره. اما اگر کسب و کار را دریافت نمی وام به زودی LaGrave فکر می کند او می تواند نگه داشتن آن شناور فقط برای سه ماه آینده.

“من احساس می کنم بر روی اندام all by myself,” او گفت:.

این احساس به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از — یک نگرانی مالی مرکب توسط نیروهای که به نظر می رسد خارج از کنترل ما است.

“شما باید به یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت افکار خود را, و آن را سخت زمانی که شما می ترسم” گفت: شارون Davis, درمانگر دارای مجوز در سانتا رزا.

شناخت اضطراب به عنوان یک واکنش طبیعی به عدم قطعیت در اطراف ما اولین گام دیویس گفت:. به دست گرفتن کنترل از کسانی که استرس زا افکار و احساسات او توصیه می کند به پیدا کردن زمان برای خارج ماندن از لحاظ جسمی فعال و ارتباط با دیگران به خصوص در حال حاضر که مردم به طور فزاینده ای منزوی در خانه.

شرمن به حال مشابه توصیه برای کسانی که احساس مشکلات مالی.

“گفتن کسی که شما در حال تلاش مهم است,” او گفت:. “ما همه می خواهم برای کمک به.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه اتان Varian در [email protected] یا 707-521-5412. در توییتر @ethanvarian

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>