از کار و ترس بیش از خانه های

آگوستا مارگارت رودخانه بار
Just Home chairwoman and Shire councillor Naomi Godden.
آیکون دوربینفقط صفحه اصلی مرجعیت و شایر عضو شورا نائومی Godden.

محلی نه برای سود گروه فقط در خانه می گوید: افزایش تعداد ساکنان به دنبال مسکن کمک کند و در پی کار ضرر و زیان ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این گروه در تلاش بودند با افزایش یک دلار بیشتر 113,000 در شایر از Augusta-Margaret River بودجه در اواخر هفته گذشته برای نقش خود را به عنوان یک مسکن محلی وکالت خدمات.

فقط صفحه اصلی مرجعیت و شایر عضو شورا نائومی Godden گفت: وجود گزارش های موردی از محلی اجاره انداختن کمی با برخی از اجاره کوتاه مدت در حال حاضر اجاره به ساکنان.

اما فقط در صفحه اصلی باقی مانده است نگران آن است که در کوتاه مدت اسکان اضطراری تاخیر خواهد نه رفع این منطقه مقرون به صرفه مسکن مشکلات.

“دولت فدرال و دولت باید شروع به برنامه ریزی برای جاری امن مسکن برای همه” او گفت:.

“ما در تمام سطوح دولت به سرمایه گذاری در ساخت و ساز اضافی از مسکن اجتماعی در جوامع منطقه ای مانند Augusta-Margaret River به عنوان پاسخ به همه گیر.

“این را حمایت اعضای جامعه دچار بی خانمانی و خانواده و خشونت خانگی به انتقال از محل اقامت اضطراری به امن و مقرون به صرفه مسکن در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز برای صنعت ساخت و ساز محلی.”

شایر جمهور ایان ارل گفت: این افزایش بودجه از شایر 2 میلیون زن در جامعه بسته مراقبت کمک خواهد کرد که فقط در صفحه اصلی به سه ماه آینده.

“این COVID-19 وضعیت تشدید کاملا به سرعت و بسیاری از اعضای جامعه احساس تاثیر خیلی زود در,” او گفت:.

“شایر است بسیار خوش شانس بود که طیف وسیعی از تاسیس خدمات پشتیبانی در جامعه شده اند که قادر به پاسخ به سرعت به یک وضعیت بسیار دشوار است,” او گفت:.

JMW املاک و مستغلات اصلی جو سفید گفت: بار COVID-19 شد “داشتن یک اثر قابل توجهی در بازار املاک” اما کامل عواقب نخواهد بود شناخته شده برای چند ماه.

تقاضا برای اجاره افزایش یافته بود به علت خود-جداسازی مورد نیاز که به معنای برخی از خانه های تعطیلات در حال حاضر اجاره به عنوان املاک مسکونی. او تا به حال نه دیده می شود هر گونه رکود در قیمت اجاره نشده است.

مستاجرها به عنوان به خوبی به عنوان صاحبخانه با وام مسکن رنج می بردند از بحران, آقای سفید گفت.

“تعداد افرادی که می توانند هزینه ای نمی پردازید و/یا یک نیاز فوری برای اجاره در واقع نسبتا کوچک” او گفت:.

“این به نظر می رسد به حاد می شود اما نسبتا کوتاه مدت بحران دوره است که با دعوت از همه ما به قانون با خویشتن داری و اندازه گیری پاسخ.”

Cr Godden گفت: افزایش به پرداخت های رفاهی برای کمک به مستاجرها اعمال نمی شود به کسانی که معلولیت حمایت از حقوق بازنشستگی و مراقب کمک هزینه که باید شامل در کشورهای مشترک المنافع و پشتیبانی دائمی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>