سازمان توافق به لغو مائوئی نمایشگاه در شهرستان درخواست فقط 5 بار در تاریخ

[ آگهی حذف شده است از این داستان ]

بهداشت عمومی نگرانی بیش از COVID-19 ادعا کرده اند گرامی مائوئی جامعه سنت و جزیره بزرگترین رویداد سالانه است.

سازمان امروز اعلام کرد که 98 مائوئی نمایشگاه که مجموعه ای بود برای اکتبر. 1 به 4 نامیده شده است در درخواست از شهرستان با توجه به جمعیت زیادی را جذب می کند.

اولین نمایشگاه برگزار شد در چاه پارک در ویلوکو در سال 1916 و در صورتی که قبلا شناخته شده به عنوان Maui County Fair, لغو شده است و تنها چهار بار دیگر: یک بار در طول جنگ جهانی اول و سه بار در طول جنگ جهانی دوم است.

حضور و غیاب در سال گذشته مائوئی عادلانه بود 89,763. سالانه چهار روز, رویداد, لگد کردن با یک رژه پایین Kaahumanu خیابان و عمده جمع آوری کمک برای تعداد زیادی از سازمان های غیر انتفاعی و ویژگی های مواد غذایی و صنایع دستی غرفه EK فرناندز سواری و بازی ها, کشاورزی و دام, نمایشگاه عکس و هنر, مسابقات, برخی از هاوایی را از بالا, هنرمندان, و, ویژه روز نمایشگاه متعلق به افراد معلول است.

اوری Chumbley رئیس جمهور از مائوئی عادلانه داد گفت: این نمایشگاه خواهد بازگشت در سال 2021 “ارائه شده است تلقی امن برای برگزاری تجمعات از اندازه آن متوسط روزانه حضور و غیاب.”

“در حالی که قلب ما سنگین دانستن ما نمی توانیم جمع آوری برای ما 98 جشن سالانه سلامت و ایمنی از مهمانان ما شرکت کنندگان و جامعه بالاترین اولویت ما است,” Chumbley در بیانیه ای گفت.

او گفت: Star-Advertiser است که در سال آینده عادلانه خرما بستگی به در دسترس بودن EK فرناندز جاذبه های اما “به احتمال زیاد از آن خواهد شد روز شنبه, سپتامبر. 30 به دوشنبه, اکتبر 3, 2021.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de