اورگان برای اولین بار coronavirus مورد مدرسه ابتدایی کارمند

SALEM, سنگ. >> Oregon اولین coronavirus مورد ظهور در روز جمعه و فرد آلوده مشغول به کار در یک مدرسه ابتدایی در منطقه پورتلند خواهد شد که به طور موقت بسته شده, مقامات گفت.

“در این مورد بود که یک فرد تحت نظارت و یا یک فرد تحت بررسی است. این فرد تا به حال نه سابقه سفر به یک کشور که در آن ویروس در گردش بود و نه اعتقاد بر این است که تا به حال یک تماس نزدیک با مورد تایید شده — دو تا از رایج ترین منابع از قرار گرفتن در معرض” اورگان اقتدار بهداشت در بیانیه ای گفت.

این لیک اسوگو مدرسه منطقه فرستاده robocall به پدر و مادر گفت که جنگل تپه های ابتدایی بسته خواهد شد تا روز چهارشنبه پس از آن می تواند عمیق تمیز با کارگران تعمیر و نگهداری.

مقامات بهداشتی برنامه ریزی شده به صرف تعطیلات آخر هفته تقلا برای پیدا کردن همه این فرد ناشناس که در بیمارستان بستری شده بود در تماس با.

ساعت قبل از اینکه در مورد ظهور دولت ramped تا تلاش برای مبارزه با شیوع در میان چالش های بالقوه از جمله بسته شدن مدارس کسب و کار و حوادث و پایدار کمبود تجهیزات پزشکی.

در یک عجله به نام کنفرانس خبری مقامات بهداشتی دولت نیست انتشار جزئیات بیشتر در مورد این فرد با استناد به حریم خصوصی بیمار. اما آنها گفت: این فرد در حال صرف زمان در مدرسه ابتدایی واقع در حومه پورتلند.

“دولت و مقامات محلی در پاسخ به سرعت به این مورد” اورگان دولتی کیت براون گفت: پورتلند کنفرانس خبری. قهوه ای خواست مردم به وحشت نیست.

اورگان بهداشت اقتدار مدیر پاتریک آلن گفت: آزمون نمونه ارسال شده به آزمایشگاه در اورگان مثبت بود و که آن را در حال ارسال به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا برای تایید.

در یک جلسه در اوایل روز جمعه در دولت کاپیتول بالا, مقامات بهداشت شنیده نگرانی از نمایندگان مجلس مطرح شده و برخی خود را. موارد COVID-19 پدید آمده در کالیفرنیا به جنوب و ایالت واشنگتن در شمال.

آلن گفت: در این جلسه که نمونه تا به حال به ارسال به CDC که می تواند یک مشکل اگر تعداد نمونه های مانت. اما در کنفرانس خبری گفت: توسعه های اخیر فعال کنید و تست را در اورگان.

تشکر. Alissa Keny-Guyer, یک دموکرات از پورتلند و عضو کمیته گسله جمهوری خواهان که در این هفته شروع تحریم مقننه بیش از یک لایحه تغییر آب و هوا برای بودن وجود ندارد. یکی از این لوایح است که متوقف شده به دلیل این اعتصاب را بهتر محافظت مهاجران در انتظار قطعنامه خود به وضعیت مهاجرت.

“من واقعا ترس است که افرادی که نگران است که نمی خواهد در آینده و به دنبال کمک آنها نیاز به زمانی که آنها شروع به احساس بیمار و آنها را نشان نمی دهد و نظارت تست شده است. و این می تواند واقعا خطرناک است,” او گفت:.

قهوه ای تشکیل تیم واکنش “برای اطمینان از ما گرفتن هر احتیاط لازم” است و وظیفه با هماهنگی دولت و سازمان های محلی و مقامات بهداشتی.

“هدف از Coronavirus پاسخ این است که به اطمینان حاصل شود که ما در حال گرفتن هر احتیاط لازم است” براون گفت.

به عنوان این هفته 76 نفر در اورگان تحت نظر قرار گرفتند. یکی دیگر از 178 به اتمام نظارت بدون توسعه علائم با توجه به احا سایت. یکی دیگر از دو نفر تا به حال توسعه یافته علائم ویروس تحت نظر قرار گرفتند و معلوم شد به آن ندارد.

CDC گفت: دو آمریکایی آزمایش مثبت برای این ویروس از گروه قرنطینه مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز آوردن ملی مجموع 62.

دفتر والی گفت که با زلزله و بلایای طبیعی دیگر خانواده ها باید به اندازه کافی غذا و آب و دارو, داروها و مواد غذایی حیوان خانگی بهداشت لوازم و هر چیز دیگری که نیاز به سرپناه در محل برای مدت طولانی از زمان و اگر آن را لازم می شود.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب و آبریزش بینی و سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه تنها خفیف بیماری است. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

آن را نیز آلوده کرده است 83,000 مردم در سطح جهان و ایجاد بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>