اورگان سیل abates; بخشی از بزرگراه بین ایالتی هنوز بسته

پندلتون سنگ. >> آب پوشش جاده ها در سیل زده شمال شرقی اورگان بودند شروع به عقب رفتن اجازه می دهد ساکنان به بازگشت و ارزیابی خسارت.

حدود 10-کشش مایل از بزرگراه میان ایالتی 84 جنوب هرمیستن, اورگان, باقی مانده بسته شده روز شنبه با توجه به خسارت سیل و مقامات می گویند که این می تواند یک هفته قبل از بازگشایی. یک مسیر انحرافی در محل است.

اورگان سرباز گارد ملی روی دو هلیکوپتر airlifted 21 نفر به ایمنی در روز شنبه و مقامات گزارش 62 سال زندگی می کردند که در یکی از مناطق ضربه توسط سیل از دست رفته بود.

ساکنان در دامنه کوه های آبی در جنوب شرق اورگان بود airlifted توسط خود را از آب گرفتگی خانه ها توسط هلیکوپتر و حتی گرفته شد در جلویی لودر به عنوان باران و ذوب برف ناشی از رودخانه به تاج خود را به بانک. برخی از محله ها در پندلتن یک شهر 16,000, شد, ضربه, صدمه زدن به خانه های تلفن همراه.

هفده evacuees صرف شب جمعه در صلیب سرخ پناهگاه در پندلتن مرکز کنوانسیون و بسیاری از مردم کاهش یافته است, پتو, بالش و دیگر آیتم های راحتی گفت نادین McCrindle, صلیب سرخ, مدیر اجرایی مرکزی و شرقی اورگان است. یکی دیگر از هشت نفر باقی ماند و در یک پناهگاه در Walla Walla, Washington.

“آنها قادر خواهید بود برای رفتن به خانه های خود و دیدن آنچه که در سمت چپ اگر چیزی را و ببینید که چه آسیب است” McCrindle گفت.

پیش بینی می شد برای آفتابی آسمان و باران امروز و دوشنبه.

بسیاری از جاده ها در شهرستان Umatilla که در آن پندلتون است بخشداری بودند و هنوز هم بسته به دلیل آب بالا و یا آسیب شهرستان کلانتر دفتر گفت.

این Umatilla رودخانه کاکل فقط قبل از 10 p. m. روز شنبه در بیش از 19, پا, نزدیک به چهار برابر متوسط ارتفاع آن تاریخ است. رودخانه ها در سراسر منطقه را تصرف کنند.

این Umatilla شهرستان کلانتر دفتر گفت: شنبه شب که در آن در حال جستجو برای یک زن که رفت از دست رفته در نزدیکی نوار M تگزاس که تا به حال جاری شدن سیل در روزهای اخیر.

جانت Tobkin Conley, 62 گذشته دیده می شود حدود 7 بعد از ظهر پنج شنبه در نوار M در مرتع پرورش احشام منطقه کلانتر, گفت:. همسایگان کشف او گم شده بود صبح جمعه.

کانلی با تجربه کوهنورد و camper و آشنا با منطقه, کلانتر, گفت:.

اورگان دولتی کیت براون اعلام وضعیت اضطراری در Umatilla, Wallowa و اتحادیه شهرستانهای دیر جمعه اجازه می دهد بسیج گارد ملی.

در واشنگتن وجود دارد گسترده سیل در والا والا دره. آبها عقب اما مقامات ارزیابی آسیب در جوامع مانند Dayton Waitsburg و میلتونفریواتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>