Ord کشاورزان می گویند جدید کیمبرلی سفر محدودیت ممکن است جلوگیری از کاشت محصولات

Picture: Melanie and Matt Gray of Ceres Farm
آیکون دوربینتصویر: ملانی و مت خاکستری از سرس مزرعه اعتباری: عرضه

کشاورزان در رودخانه پهن منطقه می تواند به توقف کشت محصول به دلیل عدم اطمینان بیش از دسترسی به نیروی کار زمانی که تولید و آماده برای برداشت محصول است.

سرس مزرعه مدیر عامل مت خاکستری گفت: تحت محدودیت های فعلی با هدف کاهش گسترش coronavirus کسب و کار خود را بعید است که به تعداد کارکنان مورد نیاز برای برداشت محصول و بسته بندی هندوانه و کدو تنبل است که انتظار می رفت به جمع آوری سرعت در هفته های آینده.

او تمایلی به صرف تقریبا $20,000/ha به ادامه مبهوت کاشت محصولات دانستن وجود دارد ممکن است نیروی انسانی برای برداشت محصول و بسته بندی تولید. اگر آن را برداشت در زمان مناسب محصولات تازه خواهد بود از چپ به پوسیدگی.

در حالی که سفر منطقه ای محدودیت در محل در سراسر WA آنها به مراتب سخت تر و کمتر انعطاف پذیر در کیمبرلی به دلیل تحت امنیت زیستی عمل دولت فدرال متوقف شده است دسترسی به این منطقه برای حفاظت از راه دور بومی جوامع است.

کشاورزی تلقی نمی شد ضروری خدمات توسط دولت فدرال در هنگام اجرای محدودیت. رودخانه پهن منطقه در نظر گرفته شده است به عنوان یک کاسه غذا از استرالیا است و بزرگترین تامین کننده هندوانه و کدو تنبل است.

دولت است که به دنبال در یک فاصله ثابت است که می تواند در محل در 24 ساعت, در حالی که این موضوع تصحیح برای مدت طولانی با کشورهای مشترک المنافع.

Picture: Pumpkin picking at Ceres Farm during harvest
آیکون دوربینتصویر: چیدن کدو تنبل در سرز مزرعه در طول برداشت

آقای خاکستری گفت: این مزرعه در نظر گرفته شود سلامت و ایمنی جامعه از برترین بود و نه خطر اندازد که بود اما سخت قرنطینه پروتکل در محل و انجام هر گونه اقدامات توصیه شده توسط دولت به اطمینان حاصل شود که جامعه ماند ویروس رایگان.

آقای خاکستری گفت: حدود 30 نفر به طور معمول مورد نیاز در سرز مزرعه بیش از اوج برداشت برای چیدن و بسته بندی که قرار بود برای شروع در حدود سه هفته.

“ما برخی از کارکنان دائم و محلی است نیروی کار برگشت که باقی می ماند,” او گفت:.

“برخی از مردم محلی که آواره شده اند از صنعت مهمان نوازی به دنبال به کار در مزارع اما معلوم نیست که آیا این پر کردن حفره ها در تمام مزارع در سراسر منطقه است.

“حتی با این وجود هنوز هم قابل توجه کوتاه کاهش تعداد کارکنان. ما تا به حال منابع پنج نفر بودند که ساخت راه خود را از پرت و شرقی متحده در هفته گذشته اما با محدودیت های آنها یا پشت و یا اقامت قرار داده که در آن آنها را در مسیر.

“نتیجه این است که ما واقعا پاره شده آیا برای حفظ کاشت محصولات ما با توجه به هزینه های بالای ورودی و تردید که آیا کارگران به انتخاب این زمانی که آماده است.”

Picture: Ceres Farm is one of the State’s biggest producer of pumpkins
آیکون دوربینتصویر: Ceres, مزرعه, یکی از دولت بزرگترین تولید کننده کدو تنبل

او گفت: چالش های توسعه یافته فراتر از برداشت میوه برای بسته بندی و نگهداری نیاز به انجام در میوه درجه بندی دستگاه تخصصی تکنسین از کوئینزلند که تحت قانون فعلی دسترسی ندارد.

آقای خاکستری گفت: مگر اینکه محدودیت می توان کاسته به جای کشاورزی استرالیا مصرف کنندگان احساس خرج کردن به دلیل وجود خواهد داشت به مراتب کمتر تولید و رسیدن به سوپر مارکت ها باعث می شود که قیمت به موشک وار رفتن.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>