فرصت ها را برای زنان باز در بیس بال

Folden, 33, بنیانگذار Folden Fastpitch یک شمال ایندیانا شرکت فراهم می کند که بیس بال و سافت بال آموزش بر اساس بیومکانیک و فناوری اطلاعات. Folden یکی از شش خواهر و برادر بازی چند ورزشی در حالی که او در حال رشد بود تا در کالیفرنیا و پس از آن بود که ستاره مشت برای مارشال دانشگاه تیم سافتبال.

Folden همچنین در خدمت به عنوان یک ضربه مشاور برای نخبگان آموزش بیس بال است که اجرا شده توسط Justin سنگ. در حالی که کار با هم در یک زن و شوهر از سافت بال و بیس بال معاملات Folden گفت سنگ او می خواست به درگیر در بیس بال سمت. بنابراین او یک فرصت به اطراف بیشتر بیس بال مردم چیزی است که او واقعا لذت می برد.

سنگ و سپس در زمان یک موقعیت با توله در ماه اکتبر.

“هنگامی که او به استخدام به عنوان مدیر برخورد ما رانندگی به میشیگان به انجام سافتبال مشاوره معامله و او می رود ‘هی من کار کردم با توله,’ ” Folden به یاد می آورد. “من می دانستم که او بود مصاحبه برای آن است. او می رود “من این کار را کردم و او می رود” من می خواهم به شما می آیند با من کار می کند.’ “

سنگ توصیه می شود Folden برای مصاحبه. مت Dorey, مدیر ارشد, از, بازیکن, توسعه برای توله گفت: این تیم تحت تاثیر قرار گرفته بود.

“ما نیاز به دست آوردن استعداد است که درک بسیاری از داده های مبتنی بر طرح است که ما در تلاش برای پیاده سازی” Dorey گفت: “او یک قهرمان در این زمینه است.”

Folden گفت: او درمان شده است مانند فقط یک مربی با شیکاگو است. او زمان زیادی را صرف گوش دادن در اوایل به دنبال یادگیری بیشتر در مورد بازیکنان و فرآیندهای خود را.

“اما آنها به من می آیند برای نظر هر یک بار در در حالی که شما باید قادر به ارائه است که” او گفت:, “و سپس اگر آن را خوب اطلاعات آنها اهمیتی نمی دهند به عنوان طولانی به عنوان آن را به آنها کمک می کند.”

Folden همچنین به اشتراک گذاری تجربیات خود را با دیگر زنان در سراسر بازی. او متون با Balkovec و او در تماس منظم با جسیکا مندوزا پس از بازی در برابر یکدیگر در نرم افزار سافت بال.

زمانی که Balkovec آغاز یک صندوق برای COVID-19 امداد Folden کمک و تشویق دیگران برای پیوستن به این تلاش.

“یک خواهری اگر شما فکر می کنم که برای تلفن های موبایل خیلی قشنگ, اما این نوع از چیزی است که آن را” Folden گفت. “که در آن ما می توانید در تماس با یکدیگر و آن را مانند ما در این زمینه های مشترک. ما می توانید به هر یک از دیگر به عنوان اگر ما در حال حاضر می دانیم هر یک از دیگر, پس از آن فوق العاده مفید برای فقط باید که تعامل با این زنان برای اطمینان حاصل کنید.”

AP بیس بال نویسنده جینی McCauley کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>