Opera عضو هیات مدیره اتحادیه مدعی پوشش در دمینگو رسوایی

سان فرانسیسکو >> ارشد عضو اصلی ایالات متحده و اتحادیه است که نشان دهنده opera هنرمندان استعفا داد امروز متهم رهبری پوشش در آن رسیدگی به اتهام آزار و اذیت جنسی علیه سوپراستار Plácido Domingo.

ساموئل شولتز یک باریتون و معاون رئيس جمهور از آمریکا انجمن صنفی هنرمندان موسیقی در حال ارائه کامل یافته های این اتحادیه را بررسی و به آسوشیتد پرس که او گفت: AGMA رهبری برنامه ریزی شده بود برای مخفی نگه داشتن به عنوان بخشی از یک توافق با Domingo. شولتز گفت: مقابله درگیر افسانه ای تنور پرداخت اتحادیه $500,000 خوب و صدور مذاکره عمومی عذرخواهی در ازای جزئیات کامل روشن نبود.

این اتحادیه گفته است که پول را تحت پوشش هزینه آن 4 ماه تحقیق که شامل استخدام مشاور خارج از سازمان و بودجه آزار و اذیت جنسی آموزش. اما شولتز آن را به نام hush پول که بدی به زنانی که پا به جلو.

“این است که بجای سکوت در ازای پول” شولتز گفت: در استعفا نامه ارسالی دوشنبه به AGMA جمهور ریموند منارد و ملی, مدیر اجرایی, Len Egert. “من در بر داشت AGMA تمایل به دفن جزئیات این گزارش تحقیقی عمیق خیانت از زنان که از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط Domingo,” او نوشت.

شولتز که نوشت که او بازیگری “به عنوان یک تجاوز جنسی بازمانده خودم” ارائه یک کپی از نامه خود به AP.

در بیانیه ای به AP Egert هرگونه پوشش گفت: بررسی جزئیات محرمانه نگه داشته بودند برای محافظت از هویت افرادی که نخواست نامش فاش شود و که اتحادیه رهبران نیز احساس حل و فصل می تواند جلوگیری از رسمی انضباطی اتهامات علیه دومینگو که نیاز به یک داخلی شنوایی.

“متاسفانه با توجه به آقای شولتز بستری نقض محرمانه بودن گواهان در حال حاضر نیاز به تعیین اینکه آیا یا نه آنها را شهادت در رشته شنوایی برای اثبات اتهامات علیه آقای دومینگو” Egert گفت. این اتحادیه در زمینه انضباطی اتهامات علیه دومینگو در جمعه شروع یک برنامه به طور بالقوه فرایند طولانی است که می تواند منجر به جریمه نقدی و تعلیق و سرزنش و یا اخراج.

اتحادیه رسیدگی به اتهامات سوء رفتار جنسی یکی از دو مستقل سوالات راه اندازی شد و پس از چند زنان متهم دومینگو از آزار و اذیت و سوء استفاده از قدرت خود را در AP داستان های منتشر شده در سال گذشته است. دوم پرس و جو هنوز هم در حال انجام راه اندازی شد لس آنجلس اپرا که در آن دمینگو شده بود مدیر کل از سال 2003 قبل از استعفا در ماه اکتبر.

هفته گذشته AGMA گفت: تنها که در آن محققان دومینگو تا به حال “درگیر در فعالیت های نامناسب اعم از لاس زنی به پیشرفت های جنسی در داخل و خارج از محل کار.” بر اساس یافته های این اتحادیه گفت: Domingo خواهد “پرداخت جریمه” بود معلق از اتحادیه برای 18 ماه و تحت آزار و اذیت جنسی آموزش.

با توجه به افرادی که صحبت می کرد به AP به شرط ناشناس ماندن این تحقیقات دریافتند که 27 نفر از نظر جنسی مورد آزار و اذیت و یا شاهد رفتار نامناسب با دومینگو در 1990s و 2000s زمانی که او برگزار مدیریت ارشد در واشنگتن ملی اپرا و لس آنجلس Opera. آنها به دیگری گفت: 12 نفر از محققان گفت: آنها آگاه بودند از ستاره شهرت و شد که در آن دانش مشترک در این دو شرکت.

شولتز’ استعفای آمد و پس از اتحادیه راه اندازی یک تحقیق که به بیرون درز تحقیقات یافته است. در یک ایمیل داخلی دیده می شود توسط AP Egert و مینارد گفت: این معامله به هم ریخت چرا که آن “به صراحت استوار در AGMA وعده به حفظ محرمانه بودن بیش از جزئیات این تحقیق گزارش.”

هفته گذشته دمینگو عذرخواهی به زنانی که متهم او را از سوء و پس از انکار اتهامات برای ماه می باشد. “من می خواهم آنها را به می دانم که من واقعا متاسفم,” او گفت:. “من قبول مسئولیت کامل برای من است.”

اما دو روز بعد به چندین زبان اسپانیایی سالن های کنسرت نقل مکان کرد به انصراف از حضور خود را در او با صدور بیانیه جدید گفت: “عذرخواهی صادقانه بود و محکم” اما تا به حال تولید یک تصور نادرست. “من هرگز رفتار پرخاشگرانه نسبت به کسی و نه من تا به حال انجام هر چیزی به مانع و یا صدمه دیده حرفه ای از کسی,” او گفت:.

شولتز گفت: در نامه خود به Egert و مینارد که او احساس کرده بودند “فریب خورده هیئت مدیره به باور دمینگو بود واقعا متاسفم” اضافه کردن “”به عنوان دمینگو روشن ساخته شده است که او پس گرفت او عذرخواهی او مصر است و همچنان به این باور است که او هیچ کار اشتباهی انجام داد.”

در سال 2018 شولتز متهم opera ستاره David Daniels و Daniels’, شوهر, William والترز از داشتن دارو و تجاوز به او در مارس 2010 پس از بسته شدن شب در هوستون بزرگ اپرا. دانیلز که رد اتهام شده و تحت تعقیب در تگزاس در یک جنایت اتهام تجاوز جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im