باز علائم و موانع: تنش در گردشگری نقاط داغ به عنوان فصل تابستان آغاز می شود

ورود از آخر هفته روز یادبود در غرب شهرستان سونوما conjures تصاویر قایق کاروان های دریایی نزولی روسی, رودخانه, خورشید خیره beachgoers کاشته شده در امتداد ساحل این ماجرا بزرگراه ها و رستوران ها و کافه های شلوغ با مراجعان شب.

تعطیلات نشانه آغاز فصل تابستان و برای بسیاری از غرب به شهرستان طراوت آب با شکوه ردوود جنگل و ساحل ناهموار ارائه هیچ جایی بهتر برای لذت بردن از آن است.

و در این سال حتی در جهانی همه گیر محلی و ایالتی اقامت-صفحه اصلی سفارشات قانون زمین بیشتر از هر کس هنوز هم انتظار دارد که سیل مردم به این منطقه به عنوان درجه حرارت افزایش می یابد نسبت به علامت قرن و بی حالتی است که در آن کشف و ضبط شده است توده ها همواره آنها را به هوا باز است.

در حال حاضر در جریان روز معلق و یک شب مهمان قابل تشخیص در هفته های اخیر باعث ناخرسندی در این منطقه که در آن توریست دلار رانندگی چقدر از اقتصاد است. یک شب خوابیدن برای همه اما ضروری مهمانان قرار است تعطیل شود رستوران ها هنوز در حد ذخیره برای بایگانی اطلاعات و پاسیو خدمات و دسترسی به رودخانه و سواحل اقیانوس همراه با امکانات دیگر محدود است.

و با این حال — “مردم هرگز متوقف آینده در اینجا گفت:” کلی مارتین مدیر در Pelican پلازا مواد غذایی & Deli در Bodega بای. بسیاری اگر نه بیشتر از منطقه ساکرامنتو استاکتون و دیگر مرکزی دره شهر و بخش هایی از منطقه خلیج او و دیگران گفت.

افزایش ترافیک به عنوان مقصد توریستی در سراسر کشور به سوخت وجودی درگیری برای ساکنان و کسب و کار مردم در اینجا ایجاد حفره خود احساس ایمنی و بهداشت در میان همه گیر در برابر نیاز به تقویت معیشت خود را در حالی که در روزهای طولانی و گرم است.

برای بسیاری از این هفته است که می تواند باعث شکستن و یا سال گفت: شهرستان, سرپرست Lynda هاپکینز که منطقه در پایین رودخانه روسی راهرو به علاوه 55 مایل سونوما Coast همه آن را بسته و سنگر به بازدید کنندگان با دسترسی محدود فقط برای ساکنان این نزدیکی هست که باید وارد در ساحل با پای پیاده و یا دوچرخه سواری.

“چیزهای زیادی وجود دارد که تنش در جامعه در حال حاضر شما می توانید آن را برش با چاقو” هاپکینز گفت.

اقامتگاههای تفریحی را در سراسر منطقه باقی می ماند بسته شده است. کانو و کایاک اجاره هنوز هم تعطیل. رویدادهای مهم از جمله خرس تنبل هفته در Guerneville و Bohemian Grove گاه در مونته ریو هر دو برنامه ریزی شده برای ماه جولای لغو شد. اجاره تعطیلات باقی می ماند ممنوع و همچنین هر چند ساکنان محلی بر این باورند برخی از آنها هنوز در حال اجاره ای به طور غیر قانونی.

حتی قبل از این ویروس آمار بسیاری از کسب و کار جامعه را در پایین رودخانه منطقه بود در حالت ریکاوری از یک کابوس سال آغاز شد که با تاریخی و جاری شدن سیل شد دربسته در محیط بی سابقه آتش سوزی قدرت خاموشی و تخلیه حدود 200,000 نفر است.

سست شهرستان محدودیت از جمله از سرگیری پاسیو خدمات برای رستوران ها و کارخانه های لبنی و شراب مزه کردن اتاق که در خدمت مواد غذایی ارائه شده با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به برخی از محلی در بخش مهمان نوازی است که ریختن ده ها هزار شغل از ماه مارس.

اما چشم انداز بیشتر خارجی ها در آینده از طریق منطقه نیست نشسته خوبی با بسیاری از. جوامع کوچک خال خال در سراسر منطقه و تعداد زیاد افراد بازنشسته که آسیب پذیر هستند و به سلامت اگر آنها سقوط بیمار با COVID-19. بسیاری از در حال حاضر به حال خود را پر کنید با کسانی که دست انداختن اجتماعی فاصله راهنمایی و حکم به سایش پوشش صورت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de