اوپک به دنبال 1.5% جهانی نفت کاهش تولید

آلبرت Otti و Fabian NitschmannAAP

OPEC wants to cut global oil supplies as the world economy suffers from the effects of coronavirus.
آیکون دوربیناوپک می خواهد به کاهش جهانی نفت به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان رنج می برد از اثرات coronavirus.

نفت صادرکنندگان باید پیوستن به نیروهای برای کاهش عرضۀ جهانی با حدود 1.5 درصد در نیمه اول سال جاری به عنوان اقتصاد جهان رنج می برد از اثرات coronavirus شیوع نفت اوپک کارتل پیشنهاد کرده است در وین.

اما سازمان کشورهای صادر کننده نفت هنوز برای برنده شدن توافق از روسیه به رهبری گروه 10 اضافی متفقین کشور است که پیوستن به مذاکرات امکان خروجی قطع روز جمعه در پایتخت اتریش.

نفت اوپک وزیران موافقت کرد که آنها حاضر به کاهش تولید نفت توسط 1 میلیون بشکه در روز) در حالی که درخواست از غیر اوپک برای کاهش 500.000 بشکه در مجموع 1.5 میلیون بشکه.

“این COVID-19 شیوع تا به حال عمده تاثیر نامطلوب بر اقتصاد جهانی و تقاضای نفت پیش بینی ها در سال 2020” اوپک در بیانیه ای گفت.

کارتل خود تجدید نظر تقاضای جهانی نفت در رشد طرح برای این سال از 1.1 میلیون بشکه به 480,000 bpd.

نگرانی در مورد اثرات شیوع نیز ارسال می شود قیمت نفت در سراشیبی پس از ماه ژانویه است.

وزیر انرژی الجزایر محمد Arkab که ریاست این مذاکرات روز پنج شنبه گفت که “چالش های پیچیده ای نیاز collegiality و اقدام هماهنگ”.

هر گونه کاهش تولید است که تصمیم دارد این هفته خواهد آمد بالای قبلی کاهش است که اوپک و متحدان آن – به طور مشترک به عنوان شناخته شده “اوپک پلاس” – قرار داده شده است در محل در سال های اخیر به ساحل تا قیمت.

با این حال روسیه شده است مقاومت در برابر هرگونه محدودیت تولید با توجه به کارستن Fritsch یک تحلیلگر انرژی در Commerzbank در فرانکفورت.

“ابهامات در مورد نتیجه ‘اوپک به علاوه’ جلسه قرار می دهد قیمت نفت تحت فشار” او نوشت: در یک بازار تفسیر.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de