تنها 1 جدید کروناویروس مورد در هاوایی آوردن ایالت مجموع به 619

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 619 تا یکی از شنبه, دولت, وزارت بهداشت امروز اعلام کرد. یک مورد جدید است که در اوآهو.

از تمام موارد تایید شده در هاوایی پس از شروع شیوع 72 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با دو بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

دولت coronavirus مرگ و میر می ایستد در 16 بدون تغییر از روز شنبه. یازده کشته شده اند در اوآهو و پنج در مائوئی.

امروز در سطح ایالت در مجموع شامل 400 موارد در اوآهو 116 در Maui County, 73 در جزیره هاوایی و 21 در شهرستان کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

این ایالت در مجموع نیز شامل نه هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

در مجموع 532 بیماران بهبود یافته اند از زمان آغاز شیوع این بیماری با مقامات بهداشتی گزارش شش جدید بهبود امروز. تقریبا 86 درصد از افرادی که آلوده شده اند در هاوایی در حال حاضر به عنوان طبقه بندی منتشر شده از جداسازی توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

توسط شهرستان هونولولو دیده است و 368 نفر (یا 92%) بازیابی مائوئی تا به حال 84 بهبود (72 درصد) جزیره بزرگ تا به حال 60 (82%) و کائوآئی دیده است 20 بهبود (95%) به عنوان از ظهر امروز در بخش بهداشت و درمان می گوید.

از 71 بستری شدن در بیمارستان در دولت و 53 شده اند در اوآهو, 16 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی. یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت است.

با هاوایی نسبتا کم تعداد coronavirus موارد و کمترين-در-این-ملت COVID-19 مرگ و مير رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige کاسته برخی از محدودیت در انتخاب کسب و کار است که اجازه داده شد برای بازگشایی امروز.

اما coronavirus همه گیر و در نتیجه ایالت مستند منجر به رکورد بیکاری و تقاضای بالا برای مواد غذایی کمک آن مشهود بود روز شنبه به عنوان هزاران نفر از رانندگان به انتظارنشسته بودند تا به صورت مایل و منتظر ساعت به صورت رایگان توزیع مواد غذایی در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده است.

داستان های مرتبط: برنامه در آثار به بازار هاوایی به عنوان “امن ترین محل در جهان’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de