آنلاین, مجازی بازی ها, بازی فرار از واقعیت جدید

Ga. >> چند بلوک از مرکز شهر در داخل یک ساختمان با آجر و گچ نما, دو مرد بودند غوطه ور در یک esports رویداد یکی از امن مسابقات باقی مانده در ورزشی جهان طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مردان — تایلر مرسر 24 و کریس کالدول 23 — تماس خود Killer Instinct به صورت آنلاین بازی های ویدئویی مقاصد و آنها در فرودگاه Esports در مارس 21 بازی ندای وظیفه: جنگ های مدرن. شش تیم به رقابت هر چند تیم های دیگر بازی می شد از خانه در این نزدیکی هست.

هیدن Marlowe صاحب فرودگاه Esports افتتاح شد کسب و کار خود را به طوری مرسر و کالدول حاکم قهرمانان خواهد دسترسی به اینترنت سریع سرعت که بازی خواسته است. دو زندگی در روستایی Pike County, Georgia, که پهنای باند خود را با روح آن را به عنوان در فرودگاه یک شهر تقریبا 40000 حدود 40 کیلومتری جنوب غربی آتلانتا.

هر چند لازم نیست به مارلو بسته مغازه اش در مارس 16 بعد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل صادر شده که پیشنهاد محدود کردن تجمعات به 10 یا کمتر مردم است. آتلانتا اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در مارس 24, و دیگر شهرستانها در گرجستان به دنبال کت و شلوار.

“ما نمی خواهیم به این دلیل که چرا مردم مریض” مارلو گفت. “ما می خواهیم همه را سالم و توجه دولت هشدار زمانی که آنها موجه است.”

او افزود: “ما همچنین باید این توانایی را داشته باشند نه به اینجا. Esports است که توانایی به بازی آنلاین و شما می توانید از طریق بسیاری از برنامه های که در اینترنت در دسترس هستند.”

هر چند esports می توان از تقریبا در هر نقطه در جهان Marlowe بازارهای خود شرکت و مسابقات به کسانی که زندگی در 50 مایل شعاع خود فروشگاه.

سه تا از 10 بازی ایستگاه در داخل خود ایجاد می شد استفاده می شود در 21 مارس دو توسط کالدول و مرسر و یکی Marlowe, 29 بود که گزارش عمل آن را به عنوان جریان بر روی Facebook. چند نفر از دوستان تا به حال نیز متوقف شده به سازمان دیده بان.

پس از این مسابقات آغاز شده و در 6 p. m., تنها برای تلفن های موبایل در داخل فرودگاه Esports سابق استودیوی رقص بودند Marlowe تفسیر و Killer Instinct دستورالعمل برای هر یک از دیگر به عنوان آنها کشف دشمنان در حالی که مرور مختلف Call of Duty نقشه.

“او راست بالا من” کالدول گفت: به مرسر قبل از اینکه سریع مشت دست انداز به عنوان یکی از ماهر شات منجر به کشتن.

Marlowe افتتاح فرودگاه Esports در ماه فوریه است. این بود که در سوم مسابقات او در میزبانی هر چند این اولین بار بود که صورت گرفت آنلاین. دیگران شد در خانه با حدود 30 بازیکنان و طرفداران بسته بندی شده به ساختمان. در حالی که علاقهمندان به بازی در حال گاهی اوقات کلیشه ای به عنوان ضد اجتماعی, اجتماعی از جنبه های بازی های ویدئویی است که در واقع کشنده او گفت:.

“اما از آنجایی که ما در حال قرار نیست به اجتماعی در حال حاضر این نوع از طول می کشد دور از آن, کمی,” او گفت:. “اما خوشبختانه زیرساخت وجود دارد هنوز هم حفظ یک حس عادی شما می دانید هنوز هم در بازی با بازیکنان محلی.”

همه گیر شد و در ذهن مرسر و کالدول اما زندگی خود را تا حد زیادی شده است بدون وقفه آنها گفت. آنها هنوز هم شغل خود را در ساخت تجهیزات شرکت.

“ما آن را به طور جدی اما نه وحشت در همان زمان” مرسر گفت. “فقط سعی کنید به اقامت در خارج از راه مردم به عنوان آنجا که ممکن است و نه بیرون رفتن و انجام تا آنجا که ما بودند اما همچنین نمی تواند در خانه انجام نمی دهد هر چیزی است.”

این جفت ارز برنده این مسابقات دوباره شکست Dementor بازی 3-2 در زمان مسابقه نهایی که حدود 20 دقیقه به طول انجامید. زمانی که این مسابقات بود پس از نزدیک به سه ساعت Killer Instinct رفت با 80 دلار برای به اشتراک گذاشتن. Marlowe گفت: خود را ممکن است $20.

“آن را مانند من انجام می دهند به خوبی با آن” مارلو گفت. “آن لطمه می زند که ما داریم جدید, بنابراین ما در حال تلاش برای دریافت نام ما وجود دارد. هر هفته ما در حال انجام چیزی. این یک فرصت برای رسیدن به کسی که جدید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>