یکی از جدید کروناویروس مورد در اوآهو به ارمغان می آورد هاوایی ایالت مجموع به 653

هاوایی وزارت بهداشت مقامات امروز گفت که دولت شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است به 653 تا به یک مورد جدید از دوشنبه.

امروز مورد جدید است که در اوآهو.

از امروز 27 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 609 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. یک نسخه جدید در مورد مائوئی گزارش شد امروز در تعداد. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 93 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 398 بیماران منتشر شده از انزوا (یا 94 درصد) و مائوئی تا به حال 111 نفر (92.5%) منتشر شد. جزیره بزرگ هیچ فعال عفونت موارد و نه کائوآئی که تا به حال نه یک جدید مورد تایید شده در هفت هفته.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 83 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 82 بستری شدن در بیمارستان در دولت, 58 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 422 در اوآهو 120 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 20 در کائوآئی County, به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

از بیش از 49,508 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی فقط 1.3 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت شمارش 587 جدید, نتایج آزمون امروز در شمارش.

در حالی که دولت دارای یک COVID-19 عفونت رای است که در میان پایین ترین در کشور آن آمده است در هزینه هاوایی گردشگری وابسته به اقتصاد پیشرو در برخی از دانشگاه هاوایی اقتصاددانان به پروژه ای است که از 25 ، 000 و یا بیشتر ساکنان هاوایی را ترک خواهد کرد و دولت تا سال 2022 به دنبال کار در سرزمین اصلی.

>> داستان های مرتبط: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige به بالابر 14 روز interisland سفر قرنطینه در ژوئن 16

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de