یکی از جدید کروناویروس مورد در مائوئی به ارمغان می آورد هاوایی ایالت شمارش به 643

هاوایی شمارش از coronavirus موارد افزایش یافته است توسط یکی مائوئی مورد به یک ایالت در مجموع 643 دولت وزارت بهداشت امروز اعلام کرد.

از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 84 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان با هیچ بستری شدن در بیمارستان امروز گزارش داد مقامات بهداشت گفت.

از امروز, 37 عفونت در هاوایی فعال هستند موارد با مجموع 589 بیماران در حال حاضر طبقه بندی شده توسط مقامات بهداشتی به عنوان “منتشر شد از انزوا” پس از آغاز شیوع. چهار نسخه جدید موارد گزارش شد امروز در اوآهو و یکی در جزیره بزرگ. رده تعداد کسانی که آلوده به افرادی که ملاقات معیارهای منتشر شده از انزوا.

بیش از 91 درصد از هاوایی افرادی که آلوده شده اند در حال حاضر به عنوان طبقه بندی شده منتشر شد از انزوا.

دولت coronavirus تلفات بدون تغییر باقی می ماند در 17. یازده کشته شده اند در اوآهو و شش در مائوئی.

امروز ایالت coronavirus موارد مجموع شامل 414 در اوآهو, 118 در Maui County 81 در جزیره هاوایی و 20 در کائوآئی County, به گفته مقامات بهداشتی. کل نیز شامل 10 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

توسط شهرستان هونولولو دیده است 388 بیماران منتشر شده از انزوا (یا حدود 94%) مائوئی تا به حال 105 مورد (89%) منتشر شد و جزیره 77 (95%). کائوآئی هیچ شناخته شده فعال تایید coronavirus موارد نداشت و جدید عفونت موارد در بیش از یک ماه است.

یکی از بستری شدن در بیمارستان در ایالت تعداد هاوایی است ساکن که تشخیص داده شد و تحت درمان در خارج از دولت, مقامات گفت. از 83 بستری شدن در بیمارستان در دولت 59 شده اند در اوآهو, 22 در مائوئی و هر یک در جزیره کائوآئی.

از بیش از 43,252 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و آزمایشگاه های بالینی در هاوایی حدود 1.5 درصد مثبت بوده است. مقامات بهداشت به طور معمول تعداد صدها نفر از جدید نتایج آزمون در هر روز.

وزارت بهداشت روزانه تعداد عفونت های جدید در هاوایی شده است در دو رقم از آوریل 18 زمانی که مقامات گزارش 22 مورد جدید. دولت روزانه تعداد دفعات مشاهده شده صفر به مدت چهار روز در ماه مه و هرگز بیش از چهار موارد جدید در این ماه.

مربوط به داستان: Hawaii اولین coronavirus بیمار برای دریافت تجربی پلاسما درمانی از بیمارستان مرخص شد

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de