یک مرد مجروح در سانتا رزا تریلر آتش

یک سفر تریلر پارک شده در خارج از شرق سانتا رزا خانه رفت تا در شعله های آتش در شب جمعه هر چند دو سرنشینان قادر به فرار قبل از آن نابود شد سانتا رزا آتش گردان رئیس Jason جنکینز گفت.

به نظر می رسد یکی از افرادی که در سمت چپ صحنه گورکن جاده آتش دچار سوختگی در اسلحه خود را به عنوان او بعدها تبدیل شده تا در برخی از دوستان با جراحات جدی جنکینز گفت.

دیگر مستاجر بود uninjured هنگامی که آتش آغاز شده و در مدت کوتاهی قبل از 9 p. m. در خارج از خانه پدرش در نزدیکی Calistoga جاده که در آن کوچک و جدا یدک کش-پشت تریلر بوده است, پارک جنکینز گفت.

این مرد ناشناس و دوستان خود مشغول به کار بود در مسن تریلر هنگامی که آتش آغاز شده هنوز دلایل ناشناخته مالک گفت: آتش نشانان. مالک گفت که او تا به حال شده است با داشتن مشکل با مخزن پروپان هر چند آن ناشناخته در صورتی که مرتبط با آتش است.

او همچنین گفت: دوست خود را ممکن است سوخته اما به حال سمت چپ زمانی که آتش آغاز شده هر چند که روشن نیست چرا جنکینز گفت.

خدمه به سرعت آتش خطوط اطراف تریلر برای جلوگیری از شعله های آتش از گسترش به نزدیکی خانه و فروغ خود را “بسیار زیبا بود بدون حادثه” جنکینز گفت.

اما چند ساعت بعد برخی از ساکنان غرب خیابان دانشگاه به خانه آمد برای پیدا کردن یک مجروح اچ کردن در خانه خود و به نام 911, جنکینز گفت.

اورژانس و پزشکان در پاسخ حدود 12:30 a. m. یافت این مرد تا به حال دچار سوختگی در آغوش او.

او گرفته شد به سانتا رزا یادبود بیمارستان و بعد پرواز به یک منطقه ای سوزاندن واحد تخصصی برای مراقبت از جنکینز گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>