هنگامی که یک اثر milkmen دیدن سیل مشتریان در انگلستان

این مشکل برای پیتر Critchley است که گوشی فقط زنگ نگه می دارد. حداقل 30 تماس در روز و در هر روز است. پس از آن وجود دارد آنلاین جمع شدن: او 100 درخواست های بیشتر در وب سایت خود را به اب راه رفتن را از طریق هر شب. او در حال حاضر اضافه شده است برخی از 600 مشتریان جدید و بیشتر فقط در آینده نگه دارید.

به طور ناگهانی به نظر می رسد هر کس می خواهد یک شیر.

افزایش جریان بوده است برای یک هفته یا بیشتر Critchley گفت. به عنوان دولت بریتانیا اقدامات به سرعت coronavirus’ گسترش رشد تدریجی سخت تر به عنوان شهرها و شهرستانها کاهش یافته است آرام به مغازه ها بسته اند و جوامع — بیشتر — شروع به دنبال مقامات مشاوره به ماندن در خانه بیشتر و بیشتر مردم تبدیل شده اند به Critchley و دیگران مانند او.

آن است که یک دلیل کمتر به سرمایه گذاری در خارج از, یکی از راه های اجتناب از snaking صف و قفسه های خالی در سوپر مارکت ها حداقل یک ضروری است که می توان تضمین شده است.

“در حال حاضر آن را فقط در مورد مدیریت,” Critchley گفت. او شده است در حال اجرا کسب و کار — I. W. Critchley و پسر در شمال شهر چرلی — پس از او بیش از پدر خود بنیانگذار برخی از 40 سال پیش.

آن است که او گفت: “خانواده استوار است.” در 67 و نظری نزدیک شدن به دوران بازنشستگی او در حال حاضر به توصیف خود را به عنوان “اتاق پسر.” او برگ تحویل به فرزندان خود رابرت جیمز و ریچارد کار از نیمه شب تا حدود ساعت 9 صبح هر روز.

برای مدت زمان طولانی است که به اندازه کافی بود ولی این تغییر کاملا در این دوره از هفته گذشته. یک ماه پیش Critchley تا به حال کمی بیشتر از 4,300 ثبت نام مشتریان. در حال حاضر این تعداد به علامت شمال 5,000.

“آن بزرگ شده,” او گفت:. “ما تا به حال مردم را به درخواست برای شغل. به طور معمول ما فقط می خواهم بگویم. در حال حاضر ما باید به فکر می کنم آیا باید کسی دیگری؟” “

داستان همان است که در سراسر شمال انگلستان. تقریبا همه شیر تحویل خدمات تماس با نیویورک تایمز قرار داده اعلامیه در وب سایت خود یا افزودن پیام صوتی هشدار مشتریان آینده نگر در مورد سطح بالایی از تقاضا; بسیاری از خود را به روز کرده Facebook pages برای تشکر از مردم برای صبر و شکیبایی خود را.

رابرت اورتن یک شیر در Harrogate, North Yorkshire دیده است از جمله افزایش بهره که با اکراه او است که با داشتن به نوبه خود به دور مشتریان آینده نگر. “من فقط می توانید با افراد جدید اگر آنها زندگی می کنند در خیابان ها که من در حال حاضر به پایین” او گفت:. “در غیر این صورت من فقط نمی تواند آن را انجام دهد. این دیوانه شده است.”

در کلن یک شهر که سابقه مرز بین Lancashire and Yorkshire, Simon Mellin جستجو برای 10 فیلم جدید, تحویل وانت و 20 درایور جدید. شرکت او و سه نفر از دوستان تاسیس در سال 2018 — مدرن شیر به طور کامل دیجیتال پلت فرم دیده است درآمد خود را در چهار روز.

تنها بخشی از آن است با توجه به مشتریان جدید: قبل از همه گیر آمار حدود 9000 نفر از مردم با استفاده از Mellin پلت فرم. “در پایان امروز از آن خواهد شد در اطراف 14,000 یا 15,000,” او گفت:. اما تاسیس مشتریان به سفارش بیشتر ،

“مردم نیاز به شیر بیشتر و آنها می خواهند چیزهایی مانند سبزی جعبه هم” Mellin گفت. “آنها در حال خرید تمام مواد غذایی خود هستند.”

برای یک صنعت است که به نظر می رسید برای مدت زمان طولانی به لبه سمت بی ربطی آن است که یک تغییر لرزه ای. تا همین اواخر milkmen دیده می شد که چیزی بین یک لوکس و یک ذره از یک گذشته را فراموش کرده: چیزی که مردم تا به حال خاطرات به عنوان کودکان اما واقعا لازم در جهان مدرن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>