در روز یادبود بسیاری از افراد سلام Punchbowl دامپزشکان در جای گروه حوادث

حتی اگر وجود دارد هیچ بزرگ روز یادبود مراسم با شهردار و معمول دریایی از پرچم آمریکا و لی قرار داده شده توسط پسر پیشاهنگی در هر قبر گم شده بود با توجه به COVID-19 نگرانی Punchbowl گورستان پر شده بود در تمام طول روز دوشنبه با ورود خانواده ها که به صورت جداگانه حاضر به فراموش کردن فداکاری های جانبازان دفن وجود دارد.

“بسیاری از مردم که امروز” مشاهده مای Huynh که بازدید از قبر او 47-year-old Navy, شوهر, زن قحبه Huynh, که, کشته در تصادف موتورسیکلت در سال 2013. “من حدس می زنم ما را برای پرچم — گل ساخت تا برای پرچم.”

هنری Estorga, 41, وجود دارد برای ارتش خود را “در آغوش” گروهبان دوم ، دیوید تورس, هاوایی مبتنی بر سرباز جان باخته در ماه سپتامبر. هر دو مستقر در خارج از Scho – میدان سربازخانه در هاوایی برای اولین بار است ماموریت به عراق در سال 2004.

گالری عکس: روز یادبود بازدید کنندگان ادای احترام خود را در یادبود ملی گورستان اقیانوس آرام

“او به نوعی مرا در به من نشان داد طناب زمانی که من برای اولین بار اختصاص داده شده” به Scho – میدان Estorga گفت.

کارکنان در یادبود ملی گورستان اقیانوس آرام — Punchbowl رسمی نام — تا به حال قرار داده شده بزرگ پرچم ایالات متحده در Puowaina درایو و در امتداد جاده ها در گورستان.

“آن را خوب است برای دیدن چرا که ما تا به حال شنیده ام همان چیزی است که وجود دارد خواهد بود نه شادمانی, هیچ, پرچم, پسر پیشاهنگی نیست رفتن به اینجا هیچ چیز” گفت: Brian Langstaff. “پس از آن خوب است که وقتی ما آمد Puowaina که شما می بینید پرچم پرواز.”

Punchbowl است که محل استراحت نهایی برای بیش از 55 ، 000 جانبازان و وابستگان آنها. Langstaff آمد با همسرش, Rene, به یاد پدر, ارتش Pfc. مانوئل Canto که در سال 1976 و مادر دورین.

در روز یادبود رعایت در بالتیمور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در ماه های اخیر کشور و جهان “مشغول شده اند در شکل جدیدی از نبرد در برابر نامرئی دشمن.”

“یک بار دیگر مردان و زنان در ارتش ایالات متحده به تماس پاسخ داده اند به وظیفه و مسابقه به خطر است. دهها هزار نفر از خدمات اعضا و ملی Guardsmen در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک — مراقبت از بیماران ارائه بحرانی منابع و شب و روز کار برای حفاظت از شهروندان ما,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که به عنوان “ما رزمندگان شجاع ما نشان داده اند از ملت ما اولین روز, در امریکا, ما کاپیتان خود ما سرنوشت. هیچ مانعی و هیچ چالش و تهدیدی است که یک مسابقه برای تعیین خالص از مردم آمریکا است.”

سالانه روز یادبود شهدای در Punchbowl و هاوایی امور جانبازان گورستان لغو شد با توجه به COVID-19 و اجتماعی فاصله محدودیت.

اما فردی و گروهی تلاش های انجام شده در Punchbowl. هرم سنگ جوان تفنگداران دریایی از Kaneohe خلیج پایه قرار می گیرد و تک گل از رنگ های مختلف بر سر گور 1,250 بیشتر جانبازان جنگ جهانی دوم در مرکز بخش از Punchbowl.

جان DiGiovanni واحد فرمانده سن-8-طریق-high-school گروه است که به شرح زیر دریایی سپاه اخلاق از افتخار و شجاعت و تعهد و همچنین بر مواد مخدر-رایگان شیوه زندگی و شهروندی گفت: پنج خانواده هر یک قرار داده شده 250 گل در بار متفاوت اجتماعی را حفظ فاصله.

Huynh گفت: شوهرش از بازنشسته نیروی دریایی پس از 21 سال خدمت. او تا به حال مهاجرت از ویتنام در سال 1987 به عضویت نیروی دریایی در حدود همان زمان در نهایت تبدیل شدن به یک شهروند ایالات متحده, او گفت:.

او آغاز شده به عنوان یک دیگ بخار تکنسین و بازنشسته به عنوان یک استاد در آغوش با پلیس.

“او با افتخار به خدمات عضو در نیروی دریایی ایالات متحده,” او گفت:.

Estorga بود که بازدید از تورس’ قبر با همسر و دو بچه ها گفت: Scho-میدان سربازان او خدمت کرده است با بازگشت از عراق و گردان رفت و آن راه جداگانه. اما “من و دیوید نوع نگهداری در تماس است,” او گفت:.

آنها مرتبط است تا دوباره در ایستگاه وظیفه دیگر در سرزمین اصلی اما در این میان باقی ماند در تماس با تلفن های تماس و گاه به گاه کباب.

تورس به حرکت به فورت لوئیس بشویید. هنگامی که او درگذشت.

“آن را واقعا شناخته شده است چه چیزی اتفاق افتاده است به او” Estorga گفت این بود “یک نوع شوک به ما. من فقط به او صحبت کرد: یک هفته قبل. او آمده بود به خانه.”

“این نیمه سخت,” او اضافه شده رسما. “او یکی از افراد نزدیک.”

تورس’ قبر شده بود تزئین شده قبلی را که توسط خانواده اش با هشت کوچک ایالات متحده, پرچم, دو بزرگتر از آنهایی که سه گلدان از گل و چند lei. یک بطری کوچک از Patron tequila نیز باقی مانده بود.

جیمز Ponziano, 35, است که در نیروی هوایی بیرون آمد و به Punchbowl با همسر و سه کودکان و نوجوانان سنین 9, 8 و 4 به فرزندان خود یک بیت از یک روز یادبود درس. او 8 سال است یک دیده بانی که کمک کرده اند جای کوچک پرچم ایالات متحده و لی در گور.

“مهم بود که برای بچه ها به خصوص با همه چیز در رفتن به این فرصت را به دیدن است که آن را در چهار روز آخر هفته,” او گفت:. “وجود دارد یک هدف در پشت این. بنابراین با آوردن آنها حتی اگر پیشاهنگی نمی تواند انجام چیزی که خود آن مهم است به یاد داشته باشید آنچه که در این آخر هفته است که واقعا در مورد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de