ورزشکاران المپیک در حال مبارزه مالی

نظرات به راحتی می تواند آمده اند از هر طبقه متوسط شهری که در آن کارگران باید مشکل ساخت به پایان می رسد دیدار با: “هیچ طرح بازنشستگی هیچ شانس ساختاری درآمد بیش از یک دوره طولانی تر از زمان.” … “من نمی خواهد که پس انداز تا زمانی که وام مسکن خانه من است پرداخت می شود.” … “پدر و مادر من هنوز هم برای کمک به من پرداخت برای مواد غذایی است.”

در این مورد, اما, قصه های مالی مبارزه آمده از برخی از بهترین ورزشکاران در جهان است.

در یک نظرسنجی از حدود 500 ورزشکاران نخبه در سراسر 48 کشور بسیاری از آنها آماده سازی برای بازی های المپیک بعد از این سال یک ورزشکاران و فعالان حقوق بشر نشان می دهد که 58 درصد گفت: آنها نظر خود را از نظر مالی پایدار است.

حتی بیشتر اکثریت گفت: آنها دریافت نمی کنند “مقدار مناسب از غرامت مالی” از کمیته بین المللی المپیک یا ملی فدراسیون که ارسال آنها را به بازی و دیگر رویدادهای مهم.

و 57 درصد پاسخ “بله” وقتی پرسیده شد که اگر کمیته بین المللی المپیک باید پرداخت ورزشکاران برای حضور در وقایع آن است.

در سال گذشته این گروه حمایت جهانی ورزشکار دریافت پاسخ از 491 ورزشکاران در سراسر شش قاره ها حدود 200 نفر از آنها شناسایی خود را به عنوان المپیک و یا پارا و بقیه آنها به رقابت در سطح نخبگان در کشور خود و یا در سطح بین المللی. پاسخ های نقاشی شده یکی از کامل ترین تصاویر از مستند واقعیت های رقابت در بالاترین سطح ورزشی المپیک: به سختی کسی را ثروتمند می شود در حالی که اکثریت فقیر هستند و تا حد زیادی مدیون به بوروکراسی که صندوق متنوع این مقطع از آنچه هستند و طاقچه های ورزشی.

به عنوان بخشی از بررسی ورزشکاران که گفت: آنها نظر خود را از نظر مالی امن داده شد این شانس را توضیح دهد. وجود دارد و 89 پاسخ بسیاری از آن صدا شبیه تم:

“نمی توانید قطار بدون منابع مالی اما تلاش برای به دست آوردن کار در اطراف آموزش آسان نیست و به طور مستمر گفت: اگر شما از دست جلسات شما نمی توانید انتخاب شده است.”

“هیچ شغل پایدار زندگی کردن گاه به گاه و پشتیبانی شده توسط مادر من. من ورزش را فراهم می کند هیچ پول برای من است.”

“چک بستگی دارد که چگونه من پریفورم در مسابقات بزرگ یک بار در هر 2-4 سال. اگر من نمی پریفورم و در یک لحظه من نمی تواند از نظر مالی حمایت خودم.”

در سال گذشته موجب یک حکم از یک دادگاه بین المللی المپیک اجازه کمیته ملی المپیک برای استراحت دستورالعمل بر آنچه شناخته شده به عنوان قانون 40 — یک قانون محدود است که ورزشکاران از به طور کامل تجاری در بازاریابی خود را بالقوه در حالی که بازی های المپیک در حال انجام است. یک تعداد انگشت شماری از کشورها تغییرات ساخته شده. اما آنها به اندازه کافی است ؟ چهار نفر از پنج ورزشکار در این نظرسنجی موافقت کرد که آنها باید با توجه به حق “ساخت و فروش خود تصویر سمت راست در بازی های المپیک” است که اغلب تنها زمان بسیاری از آنها را مانند یک پلت فرم.

کمیته بین المللی المپیک و وابسته به آن به مدت طولانی استدلال می کنند که آنها نیاز به یک منظم فضای تبلیغاتی به خصوص در طول بازی ها برای حفظ ارزش المپیک حمایت های مالی که به نوبه خود اجازه می دهد تا آنها را به ارائه این مرحله که در آن ورزشکاران به رقابت بپردازند. که واقعیت نبود از دست رفته در بسیاری از 111 ورزشکاران که در پاسخ وقتی پرسیده شد که برای نظرات در مورد چگونه برای به دست آوردن کنترل از نام تجاری خود را در طول بازی های المپیک است.

یک مثال: “سست شدن حکومت 40 … اما نه 100% رایگان در معرض قرار گرفتن به عنوان پول بین المللی المپیک از حامیان مالی خود را کمک کوچکتر ورزشی زیر بیش از 4 سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de