مسن استرالیایی به قرار گرفتن واکسن

People aged 65 and over will be able to take advantage of an influenza vaccine meant just for them.
آیکون دوربینافراد با سن 65 سال و بیش قادر خواهد بود به استفاده از یک واکسن آنفلوانزا به معنای فقط برای آنها است.

اولین واکسن آنفولانزا به طور خاص با هدف در افراد 65 ساله و بیش در دسترس خواهد بود در استرالیا.

پیش از فصل آنفولانزا که امید است در اوایل واکسیناسیون را کاهش فشار در سیستم بهداشت و درمان در حال حاضر تاکید coronavirus همسر در استرالیا خواهد شد که دسترسی به یک شات به معنای فقط برای آنها است.

این واکسن با نام Fluad چهار طراحی شده است برای افراد مسن که سیستم ایمنی بدن را تضعیف میکند ،

این لیست می آید پس از داروسازان گفت: آنها را دیده اند یک افزایش بزرگ در مردم آنفولانزا عکس پیشی فصل گذشته تقاضا است.

“(داروساز) آنفولانزا درمانگاه که به تازگی آغاز شده و در چند هفته گذشته شده است به طور کامل رزرو کردن,” داروسازی, جامعه استرالیا جمهور کریس فریمن گفت: AAP.

“من فکر می کنم COVID-19 همه گیر شده است که افزایش آگاهی برای همه است.”

با کروناویروس اثبات می تواند کشنده برای سالمندان, Austin سلامت مایکل وودوارد گفت: در این سال شما می خواهید به آنفولانزا.

“در حالی که واکسن آنفولانزا محافظت نمی کند در برابر COVID-19 ویروس immunising در برابر آنفولانزا و … ممکن است کمک به کاهش خطر تشخیصی عدم قطعیت بین آنفولانزا و COVID-19.”

حفاظت در برابر آنفولانزا پروفسور وودوارد گفت: همچنین ممکن است کمک به کاهش فشار در سیستم بهداشت و درمان و واحد مراقبت های ویژه.

داروخانه صنفی از استرالیا گرگ Turnbull گفت: آنها تا به حال دیده می شود افزایش تقاضا برای عکس های آنفولانزا به عنوان استرالیایی شروع به دریافت پیام.

“”در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا در جامعه” گفت: AAP.

“اگر شما در حال رفتن به سعی کنید به مقاومت در برابر و یا زنده ماندن COVID-19 بهتر است که شما مناسب هستند و نه مبتلا به آنفلوانزا در همان زمان.”

رویال کالج های استرالیا از پزشکان خواسته است استرالیایی ها به آنفولانزا و زودتر از حد معمول اما یادآوری مردم به تماس خود را GP جلوتر از زمان.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>