پیر میخانه دارای اجاره نامه های جدید در زندگی

Caitlyn واتPilbara اخبار

Ganalili Centre in Roebourne.
آیکون دوربینGanalili مرکز در Roebourne.

مرکز بازدید کنندگان در Roebourne بود که پس از بحث برانگیز میخانه که بسته به دلیل مسائل اجتماعی را ثبت کرده موفق سه ماه اول عملیات پس از آن تغییر و تحول است.

شهرستان کررتها ارائه یک به روز رسانی در Ganalili مرکز که در ماه سپتامبر افتتاح شد و گفت hub تصویر حاوی گردشگری و مرکز فرهنگی و کتابخانه و نشان از یک گام مثبت رو به جلو برای Roebourne جامعه است.

ساخته شده در سال 1893 ساختمان شناخته شده بود به عنوان ویکتوریا هتل و عرضه الکل به شهر تا آن بسته به دلیل مشکلات اجتماعی در سال 2005. آن است نونما شده است به یک مرکز جامعه اجرا شده توسط شهرستان و Wawardu یک شرکت تابعه از Juluwarlu بومی شرکت.

در سه ماه پس از آن باز قبلا رها سوراخ آبیاری تا به حال در مجموع 4186 بازدید کنندگان در حالی که 3488 مردم به کتابخانه رفت.

JAC شناس فیل دیویس گفت که او بسیار خوشحال بود با مرکز رشد. “این بسیار هیجان انگیز توسعه و فضا,” او گفت:.

“ما تا به حال بسیار زیاد بازخورد مثبت است.”

یک شهرستان سخنگو گفت: این مرکز تا به حال ایجاد شغل های محلی و بهره مند شهر.

“نتایج به دست آمده توسط Wawardu در طول شش ماه اول عملیات نشان می دهد این مرکز دارای پتانسیل برای رشد Roebourne گردشگری صنعت” گفتند.

“Wawardu قرارداد تا 30 ژوئن 2020. با گزینه برای فرمت.” Ganalili مرکز کارمند سامانتا دونالدسون گفت: او دوست داشت کار در مرکز است.

“ما با ارائه اطلاعات گردشگری ما انجام تور در کشور ما فرهنگی آموزش آگاهی در اینجا. ما همچنین کمک به ارائه فکس, ایمیل و اینترنت, خدمات,” او گفت:.

“ما تا به حال تعداد زیادی از بازدید کنندگان از طریق ساخت و ساز از سراسر جهان و گردشگران سفر در سراسر استرالیا.

“صحبت کردن با مشتریان و به اشتراک گذاری دانش ما از زمین و فرهنگ Yindjibarndi مردم است هیجان انگیز ترین بخش آن … از آنجا که مردم از سراسر جهان که ممکن است بدانید در مورد مردم بومی و یا دانستن در مورد فرهنگ ما و یا زندگی در اینجا در استرالیا است.”

پیدا کردن یک مستاجر برای مرکز کافه باقی می ماند یک مسئله با وجود نه فضاهای اداری پر شده در ساختمان است.

پس از آن باز Ganalili میزبان طیف وسیعی از مهمانان از جمله بومی گروه کر Spinifex آدامس استرالیا استاندار و WA فرماندار.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im