اوکلاهما بازدید کننده می میرد آشکار غرق شدن در حالی که شکستن 14-روز مسافر قرنطینه

یک اوکلاهما بازدید کننده که ظاهرا غرق چهارشنبه در تف غارها درگذشت 10 روز به 14 روز اجباری خود قرنطینه که او قرار بود برای تکمیل.

هونولولو دفتر معاینات پزشکی شناسایی این مرد به عنوان Kristopher مایکل Oliphant, 39, از Tulsa, Okla. علت مرگ نبود فورا در دسترس است.

جسیکا Lani غنی رئیس جمهور و مدیر عامل بازدید کننده آلوها جامعه هاوایی گفت: Oliphant وارد هاوایی در 7 ژوئن و گفت که مقامات او در نظر گرفته شده برای تکمیل خود را قرنطینه در Waikiki هتل. در عوض او با بررسی خارج از هتل های اولیه و شکست شده است.

“ما نامیده می شدند برای کمک در این مورد” غنی گفت. “این بسیار غم انگیز است.”

هونولولو خدمات پزشکی اورژانس گزارش روز شنبه که یک ماهیگیر پیدا العملی در آب فقط بعد از 5 p. m. و به نام 911. اقیانوس ایمنی پرسنل آورده Oliphant به Maunalua خلیج جایی که آنها تلفظ مرگ او.

اورژانس و هونولولو آتش نشانی در پاسخ به یک تماس در مورد Oliphant فقط بعد از 5 p. m. STAR گزارش خود را غرق در اطراف 5:40 بعد از ظهر

وش کمک می کند تا بازدید کنندگان در پریشانی. پس مارس 6, غیر انتفاعی نیز اجرا شده است هاوایی گردشگری اقتدار COVID-19 پرواز برنامه کمک می کند که بازدید کنندگان که قادر به تکمیل قرنطینه یا که نقض آن و بازگشت به خانه.

“امروز ما ارسال چهار بازدید کننده در صفحه اصلی به هوستون, سیاتل و لس آنجلس و نیویورک. در اوایل این هفته ما به خانه فرستاده 21 نفر از اعضای فرقه کربن ملت” غنی گفت. “آن من است شلوغ ترین هفته تا کنون.”

با وجود تبلیغات در مورد هاوایی قرنطینه برای خروج از کشور مسافر و سرکوب غنی گفت: بسیاری از بازدید کنندگان است که او می پردازد آگاهانه باید اجرا گرفتار اورژانس سفارشات.

“آنها در مورد آن می دانیم. آنها فقط قصد ندارم به این افتخار” غنی گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>