اوهایو برنامه به تاخیر اولیه اما 3 متحده هنوز هم برنامه ریزی شده

کلمبوس, اوهایو, اوهایو, فرماندار می خواهد دولت برای تاخیر در رای گیری برای وزارت امور خارجه امروز سه شنبه اولیه ریاست جمهوری به مدت سه ماه به اجازه coronavirus شیوع فروکش اما فلوریدا و ایلینوی و آریزونا برنامه ریزی برای فشار به جلو.

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine یک کنفرانس خبری گفت شنبه که او نمی باید قدرت به منظور تغییر اما برخی از رای دهندگان را تحت تاثیر قرار واصل طرح دعوی در دادگاه درخواست یک قاضی به آن سفارش داده شده و خطر آنها را اگر آنها رفت پای صندوقهای رای است. DeWine می خواهد در فرد مجموعه تاریخ برای تاریخ 2 ژوئن.

“ما نباید به زور آنها را که انتخاب” DeWine گفت. غایب انتخابات ادامه خواهد داد در طول موقت. گرجستان در حال حاضر به تعویق افتاد هفته آینده اولیه و لوئیزیانا به تعویق افتاد آن برنامه ریزی شده در مارس 4 اولیه.

اما فلوریدا و ایلینوی و آریزونا فرمانداران’ دفاتر گفت: صبح روز دوشنبه آنها هل دادن به جلو با روز سه شنبه رای گیری حتی اگر آنها در حال از دست دادن نظرسنجی در سایت ها و کارگران است. فلوریدا ران DeSantis گفت: اواخر وقت روز دوشنبه دولت معتقد است انتخابات ادامه می توانید با خیال راحت. آریزونا دولتی mlb یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده اگر چه هنوز هیچ نشانه ای او قصد دارد برای به تاخیر انداختن رای گیری.

در ایلینوی انتخابات هیئت مدیره و سخنگوی مت دیتریش در بیانیه ای گفت: اواخر وقت روز دوشنبه که دولت اولیه به جلو حرکت خواهد کرد حتی با اوهایو تصمیم. او گفت: رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر ندارد قدرت را به ترتیب تاریخ نقل مکان کرد و قصد ندارد به درخواست دادگاه برای انجام این کار.

“ما باور داریم که با پیروی از راهنمایی های ما از دولت فدرال و بهداشت حرفه رای دهندگان می توانند رای با خیال راحت” دیتریش گفت.

کاترین Turcer مدیر علت شایع اوهایو ستایش DeWine تصمیم.

“شده است وجود دارد بسیاری از در حال اجرا در اطراف و تلاش برای ایجاد تغییرات و آینده با راه حل ها و هیچ یک از آنها کاملا کار می کرد برای حفظ همه امن” او گفت:. “شما واقعا نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه و حرکت انتخابات واقعا فکر کردن خارج از جعبه.”

اما کریستن کلارک رئیس جمهور از وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: اوهایو می تواند اجتناب تاخیر تمدید مهلت ارسال آثار به مهر باطله تمبر پست الکترونیکی-در برگه های رای از دوشنبه به سه شنبه.

او گفت هل دادن خاموش در انتخابات را افزایش می دهد برخی از نگرانی. “این آخرین لحظه تصمیم گیری است. این هرج و مرج,” او گفت:. “وجود دارد که نیاز به ارائه کامل و اطلاعات کافی برای رای دهندگان در مورد تاریخ جدید است.”

مشارکت مردم در حوزه های رأی گیری است و در حال حاضر انتظار می رود به نور سه شنبه به عنوان تنها دموکرات ها باید یک رقابت ریاست جمهوری اولیه است و به دو رقیب: جو بایدن و برنی ساندرز. اضافه کردن که در آمریکا بودند فشار اولیه رای گیری و رای-توسط-mail حتی قبل از وقوع و بسیاری از رای دهندگان کمتر انتظار می رود که به نظر می رسد روز سه شنبه در محله خود را حوزه.

کشورهای در حال برداشتن گام برای محدود کردن رای دهندگان و نظرسنجی کارگر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

در فلوریدا و آریزونا, ایالات متحده نقل مکان سنجی و مکان واقع در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک به جلوگیری از افشای ساکنان را به خارج. برای برخی از استان ها مانند Volusia, Florida, و, Maricopa, آریزونا — آنجا که دولت بزرگترین — که شد بهره مند شوند. شهرستانهای ترکیب کسانی که در حوزه های رأی گیری با دیگران در این نزدیکی هست به این معنی که نیاز کمتری به کارگران است.

DeSantis گفت که او اجازه می دهد فلوریدا انتخابات ادامه دارد به دلیل “وجود دارد بدون نیاز به وحشت” و می توان با خیال راحت. او گفت: اکثر رای دهندگان تنها در محل رای برای چند دقیقه در بسیاری از شهرهای فلوریدا وجود دارد تنها انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de