اوهایو قانونگذار تساوی خشم پس از درخواست اگر مردم بیشتر احتمال دارد به قرارداد coronavirus با توجه به بهداشت

یک جمهوریخواه مجلس, سوال در اوهایو آمریکا هستند اگر “رنگی جمعیت” در حال انقباض است coronavirus در نامتناسب نرخ آنجا که آنها دست خود را بشویید “و همچنین گروه های دیگر.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نام برای دولت ایالت استیو هافمن از کار امروز زیر نظر خود را که ساخته شده بودند در یک جلسه به صورت یک قطعنامه اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

هافمن همچنین دیتون-منطقه اورژانس پزشک باعث جنجال پس از او سوال آنجلا Dawson, مدیر اجرایی, اوهایو کمیسیون اقلیت سلامت در روز سه شنبه بیش از چرا COVID-19 نرخ سیاه Ohioans شد بالاتر از دیگر جمعیت.

“می تواند از آن بود که آمریکایی های آفریقایی تبار — یا رنگی جمعیت — آیا شستن دست های خود را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گروه ؟ یا ماسک می پوشند? یا نه به لحاظ اجتماعی فاصله خود را؟” هافمن خواسته در سنا شهادت. “می تواند که فقط توضیح که چرا وجود دارد بالاتر بروز?”

Dawson, که سیاه و سفید است, پاسخ داد: “این است که نظر رهبری کارشناسان پزشکی در این کشور است.”

داوسون در میان تعداد زیادی از مردم شهادت در حمایت از این قطعنامه که ایجاد یک تنوع از منابع به آدرس نژادپرستی در دولت است.

Shibani Chettri یک اپیدمیولوژی دکتری دانشجو و محقق در دانشگاه ایالتی اوهایو نیز شهادت سه شنبه به عنوان یک طرفدار برای وضوح و گفت: شاهد هافمن نظرات بود “فاحش.”

“این واقعا به ارمغان می آورد توجه به چگونه ما نیاز به انجام یک کار بهتر از پرداختن به فراگیر نژادپرستی در مراقبت های بهداشتی اگر نشسته سناتور و پزشکی حرفه ای می توانید بپرسید این نوع تشویق و نژادپرستانه سوال” Chettri در مصاحبه ای گفت:.

در بیانیه ای که 55 ساله هافمن گفت که او پشیمان چگونه سوال خود را درک.

“من یک سوال در یک ناخواسته بی دست و پا راه بود که به عنوان مضر بود و دقیقا مخالف آنچه که من به معنای” سناتور گفت. “من در تلاش بود به تمرکز بر روی COVID-19 تاثیر می گذارد مردم از رنگ در یک نرخ بالاتر از ما واقعا نمی دانیم که تمام این دلایل است.”

دموکراتیک تشکر. استفانی Howse رئیس جمهور از اوهایو قانونی سیاه حزبی اشاره کرد که کلمه “رنگ” است و حمله به سابقه بودن در ارتباط با تفکیک و Jim Crow قوانین.

“هنگامی که ما بحث در مورد درونی نژادپرستی است که عمیقا ریشه دوانده در ما نهاد و موانع آمریکایی های سیاه و سفید صورت در تا کنون دستیابی به تغییر معنی دار این است که دقیقا آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد” Rep. Howse گفت.

Howse با اشاره به قطعنامه اعلام نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی در اوهایو است که در تلاش برای رسیدگی و حل و فصل نظر مانند هافمن است.

به عنوان یک نتیجه از روز سه شنبه جلسه Howse و مقننه سیاه حزبی به نام برای قانونگذاران از هر دو مجلس به بلافاصله نژادی سهام و ضمنی تعصب آموزش.

ACLU of Ohio آن را در زمان یک گام به جلو و به نام هافمن استعفای در این صبح است.

“او به صراحت نژادپرستانه نظر که استناد عمیقا نگران احساسات و تصاویر قابل سرزنش است و هر اوهایو نماینده مجلس که دارای چنین شنیع views باید پاسخگو باشند” این سازمان گفت: در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>