اوهایو قاضی رد درخواست به تاخیر اولیه; درخواست تجدید نظر ممکن است

COLUMBUS, Ohio >> یک اوهایو قاضی رد درخواست اواخر امروز به تعویق انداختن دولت اصلی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس بود اما مشخص نیست در صورتی خواهد بود که حرف آخر ساعت قبل از انتخابات برنامه ریزی شده بود به باز کردن.

قاضی ریچارد فرای در برابر حکومت یک حرکت حمایت رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine و وزیر امور خارجه فرانک لاروس که قبلا مورد حمایت و تلاش برای فشار در فرد رای گیری به 2 ژوئن برای جلوگیری از جمعیت در حوزه های رأی گیری.

11 ساعت مانور بود و باعث سردرگمی: برخی از نامزدها در حال حاضر به ارمغان آورد مناسب با هدف نگه داشتن انتخابات در مسیر اما تخته از انتخابات آغاز شده بود هشدار نظرسنجی کارگران آنها می توانند در خانه بمانند قبل از فرای حکومت.

“من بسیار تمایلی به تضعیف (دولت قانون انتخابات) و می گویند ما باید یک قاضی در کلمبوس بازنویسی انتخابات کد تنظیم مجدد انتخابات برای برخی دلخواه تاریخ در آینده و ناراحت اپل سبد خرید در یک وحشتناک سابقه” ریچارد فرای گفت: در طول یک جلسه در صورت درخواست.

ریچارد فرای پیشنهاد DeWine باید با استفاده از قدرت خود را به reconvene مجلس برای تغییر قانون به جای.

اوهایو دیوان عالی کشور سخنگوی اد میلر گفت که دادگاه به تماشای اواخر امروز برای درخواست تجدید نظر ممکن است.

“وجود دارد بسیاری از سردرگمی گفت:” هارون فروشندگان سخنگوی Franklin County مدیره از انتخابات در کلمبوس.

نه DeWine و نه لاروس هر دو حزب جمهوریخواه این قدرت برای به تعویق انداختن انتخابات خود را تحت ایستاده اوهایو قانون است.

آنها اظهار تاسف فرای حاکم در بیانیه ای تاکید است که آنها تا به حال عمل کرده و از نگرانی برای رای دهندگان سلامت و دستورالعمل های فدرال است که توصیه می شود در برابر تجمعات گروه از 50 یا بیشتر.

“تنها چیزی که مهم تر از یک انتخابات آزاد و عادلانه است که سلامت و ایمنی Ohioans” بیانیه بخوانید. “لجستیکی تحت این شرایط فوق العاده آن به سادگی امکان پذیر نمی باشد برای برگزاری یک انتخابات فردا که در نظر گرفته خواهد شد مشروع توسط Ohioans. آنها نباید مجبور به انتخاب بین سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود.”

مقامات دولتی نیز گفت: آنها شده بود تماس گرفتن از رأی دهندگان نگران و نظرسنجی کارگران است.

بسیاری از افرادی که در پایین آمده با COVID-19 نسبتا علائم خفیف اما آن می تواند کشنده برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات اساسی. بسیاری از افراد مبتلا به این ویروس بازیابی در چند هفته.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور و وزیر بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت در حال رقابت برای 136 نمایندگان در اوهایو که همچنین دارای مقدماتی در کنگره و دولت قانونی نژادها و همچنین به عنوان محلی-صدور آرا تصمیم گرفته می شود.

فرای ستایش است که حرکت و تلاش دیگر توسط لاروس طی امروز شنوایی — اما او گفت که این تصمیم در نهایت با قانونگذاران ایالتی.

“من خوشحالم که وزیر امور خارجه نگران سلامت عمومی از رای دهندگان اما من فکر می کنم او همه چیز را انجام داده است که او فکر می کردم که مناسب بود و در درون خود قدرت” قاضی گفت.

یک نامزد حزب دموکرات در رقابت کنگره اولیه ابراز حمایت از این حرکت گفت: با ایمیل که بهداشت عمومی باید اول آمده است.

کیت شرودر که به دنبال نامزدی به چالش 12-اصطلاح جمهوری خواه در کنگره استیو Chabot در اوهایو 1st کنگره منطقه, در منطقه سین سیناتی آن را به نام یک “غیر منتظره چالش” اما “هیچ چیز نسبت به اهمیت امنیت جامعه و به حداقل رساندن زندگی از دست داده است.”

لاروس در روز یکشنبه صادر کرد, بخشنامه که مورد نیاز همه 88 شهرستان تخته از انتخابات به ارائه یک منظقه گزینه رای گیری روز سه شنبه به رأی دهندگان نگران و به قبول رای غیابی از طریق بسیاری از روز انتخابات.

یک ائتلاف از رای گیری گروه های حقوق بشر گفت: کوتاه نیروی انسانی در شهرستان تخته آهسته پستی تحویل بار و تعداد مراحل مورد نیاز برای یک رای دهنده به درخواست یک رای گیری غایب بودند و آن را “همه اما غیر ممکن” برای رای دهندگان به دیدار غایب مهلت رای گیری. غایب رای گیری, رای گیری شده است در جریان یک ماه.

آنها گزارش کردند که 2,603 ترکیب رای گیری غایب بودند درخواست از Montgomery نشست و لوکاس شهرستانهای سه دولت بزرگترین و تنها 29 شده بود بازگشت و تعیین شده شمارا.

یک دموکرات کاوش در یک اجرا برای فرماندار در سال 2022 مخالفت با تلاش ها برای به تاخیر انداختن اولیه گفت: اگر چه به اعتقاد او DeWine بود اقدام برای سلامت او نگران است در مورد تماس برنامه ریزی شده رای گیری با کمی توجه کنید.

“من نگران است که این سابقه می تواند امد و شد زیاد در انتخابات آینده توسط افرادی که با انگیزه های مشابه عمومی خوب,” سینسیناتی شهردار جان Cranley گفت: در یک ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>