اوه خیلی نزدیک: سریع-پایان Fremantle کامیون سقوط فقط در برابر Essendon

غرب استرالیا
Nat Fyfe copped a huge shiner.
آیکون دوربینNat Fyfe copped بزرگ shiner.

Nat Fyfe نشان شجاعت و مایکل والترز قوی به پایان رسید اما کامیون چپ خود را اجرا کسری بیش از حد در اواخر دلخراش از دست دادن به Essendon.

Fremantle تقریبا غلبه 26-نقطه کسری بودجه در سه چهارم زمان در نهایت سقوط کوتاه در برابر بمب افکن های 9.9 (63) به 8.9 (57).

سام Sturt ستاره دار در اولین بازی با سه گل اما هیچ کامیون به جلو می تواند با شتاب در حمله در ثانیه مرگ به نیروی قرعه کشی.

بیشتر از سه کلمه تجزیه و تحلیل از هر DOCKER

که تحت تاثیر قرار گرفته و چه کسی نیست

در جاستین Longmuir اولین بازی به عنوان ارشد, مربی Fremantle شروع ضعیف رسید اما به شدت با اندی Brayshaw گم اواخر شات در هدف است که باید آن را یک نقطه تفاوت با کمتر از دو دقیقه مونده.

سابق ریچموند لیگ برتر بازیکن یعقوب تاونسند بوت دو گل در ابتدای سه ماهه به عنوان Essendon شروع به پریدن کرد به 19 نقطه سرب در اولین شکستن.

جان Worsfold مردان led با 26 امتیاز در حاصل کار دو تیم موفق اما فقط دو گل در نیمه دوم به ترک درب باز برای بازدید کنندگان.

دیلن Shiel ستاره دار برای بمب افکن با 35 اموال و هشت گواهی عدم سوء پیشینه در حالی که تاونسند به پایان رسید و با سه گل.

Nat Fyfe رهبری راه را برای Fremantle با 26 لمس و Sturt شمارش سه رشته در یک وعده اولین.

اگر وجود داشته است طرفداران در حضور مقدار زیادی را گرفته ایم این فرصت را برای گرفتن یک نوشیدنی و یک پای و یا بازدید از امکانات رفاهی در طول یک بی توجه سه ماهه سوم.

هر دو طرف در تلاش برای حرکت توپ با هر گونه تسلط با هر مدیریت یک هدف هر کدام به بمب افکن تا با 26 امتیاز به عنوان فاینال ترم.

Essendon مبارزات خود ادامه داد اما Fremantle در نهایت در بر داشت یک دنده بالاتر است.

این کامیون فشرده سخت اما خود را به چالش به پایان رسید و با توپ در حمله به آنها 50.

نزد زالزالک مربی Alastair کلارکسون از یک شرکت جعبه مارول در ورزشگاه پرسش های مطرح شده در رسانه های اجتماعی با توجه به محدودیت های اطراف حضور و غیاب.

اما با شاهین مصرف در کامیون در دور دو لیگ روشن است که باشگاه می تواند نامزد یک طلایه دار برای شرکت در یک مسابقه اگر یکی از هفته آینده مخالفان بود.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>