Ogier آگهی مکزیک تجمع لپپی در شعله های آتش

Six-time world champion Sebastien Ogier is in the lead after the first full day of Rally Mexico.
آیکون دوربینشش بار قهرمان جهان سباستین Ogier در رهبری پس از اولین روز پر از رالی مکزیک.

تویوتا Sebastien Ogier آگهی پس از اولین روز پر از رالی مکزیک با هم تیمی و قهرمانی جهان رهبر Elfyn Evans 33 ثانیه در مکان سوم جای گرفت.

به عنوان coronavirus نقش ویران جهانی ورزشی تقویم Leon-بر اساس رالی ادامه داد: به عنوان برنامه ریزی شده در روز جمعه در جاده شن در ایالت گوآناخوآتو 400km شمال غربی شهر مکزیک.

M-Sport فورد Teemu Suninen به پایان رسید و پا در مقام دوم 13.2 ثانیه پشت شش بار قهرمان جهان Ogier یک برنده در پنج نوبت در مکزیک منجر شد که از روز افتتاحیه El Chocolate, تست سرعت.

“من فکر می کنم همه ما با چالش های امروز, مثل جاده های لغزنده و بسیاری از سنگ ها برای جلوگیری از, پس از آن هرگز آسان به درایو در اینجا اما من از آن لذت می برد” Ogier گفت: wrc.com سایت.

“یک روز انجام می شود در حال حاضر وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن و حداقل ما بهترین موقعیت جاده.”

نایب قهرمان جهان Ott Tanak شد و در جایگاه چهارم برای هیوندای پس از اوایل تعلیق عقب آسیب ادعا سه مرحله برنده برای صعود به بالا آنلاین.

بلژیک تیمی و مونت کارلو برنده تیری Neuville بازنشسته با یک مشکل برق بود اما انتظار می رود به بازگشت در روز شنبه.

Suninen هم تیمی و رفیق فین Esapekka لپپی رفت و در یک آتشین بازنشستگی با فورد فیستا فرا گرفته در شعله های آتش در ال شکلات 2 مرحله هفت وادار به لغو مرحله هشت.

لپپی شده بود چهارم اما ماشین بود سوخته خراب در بخش جاده پس از او سوار آن را به دور از خط توقف به ایمنی.

“به نظر می رسد به عنوان هر چند برخی از روغن داغ ممکن است به بیرون درز بر روی اگزوز. همه تلاش خود را برای خاموش کردن شعله های آتش, اما, هنگامی که این خودرو بروید تا آن را تقریبا غیر ممکن است برای متوقف کردن” گفت: تیم اصلی ریچارد Millener.

“این هیچ راز که این از دست دادن را واقعا تاثیر بزرگی در M-ورزش – و ما نمی دانیم که قهرمانی سر گرفته خواهد شد که باعث می شود این وضعیت واقعا دشوار است در حال حاضر.

“اما با وجود این همه و همه از پیامدهای ترین چیزی که مهم است این است که هر کس امن است و آسیبی نرساند.”

دور بعدی این مسابقات از مارس 23-26 در آرژانتین شده است به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس. WRC ترویج و حاکم FIA بررسی خواهد شد بیشتر دور از مسابقات قهرمانی.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im