مقامات تصمیم خواهد گرفت که آیا به گسترش اوآهو حکومت نظامی تا پایان مارس

هونولولو پلیس اجرای مقررات منع رفت و آمد شبانه در این آخر هفته در یک حرکت در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس.

شهردار کرک کالدول و رئیس پلیس سوزان بالارد اعلام کرد خلبان حکومت نظامی روز شنبه گفت: مردم ممنوع خواهد شد از رانندگی وسایل نقلیه و چرخ دار وسایل حمل و نقل از ساعت 11 شب تا 5 صبح امشب از طریق پنج شنبه صبح.

تصمیم به احتمال زیاد خواهد بود ساخته شده در دوشنبه اینکه آیا برای تمدید مقررات منع رفت و آمد از طریق 30 آوریل بالارد گفت.

“این یک برنامه آزمایشی,” کالدول گفت. “شاید آن را نمی خواهد که به دوباره اتفاق می افتد و یا شاید از آن خواهد شد اگر ما نتایج را نمی بینند که ما به امید.”

مدت کوتاهی پس از کالدول اعلام مائوئی شهردار مایکل Victorino گفت: مائوئی نیز اجرای 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد جمعه و شنبه و یکشنبه.

کائوآئی در مارس 18 اولین شهرستان به مسئله حکومت نظامی. کائوآئی حکومت نظامی است که از 9 بعد از ظهر تا 5 صبح و روزانه اجرا می شود تا زمانی که ممکن است 3.

آخرین محدودیت پرده برداری شد, در یک روز است که وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت اعلام کرد تنها هفت مورد جدید از COVID-19 — بالاترین مجموع تقریبا در یک ماه — اگر چه مقامات به ذکر است که رای مثبت coronavirus موارد ثابت باقی مانده است و در 2.7 درصد از آزمایشات است.

مقامات بهداشت همچنین گفت: بیش از نیمی از 442 افرادی که پایین آمده اند با این ویروس در هاوایی — 251 — بهبود و تنها 42 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان پس از وقوع آغاز شده از جمله موارد جدید پنج شنبه.

مقامات بهداشت همچنین گزارش شده است که 138 اضافی مردم “منتشر شده از انزوا” را به عنوان از ظهر پنج شنبه.

جدید COVID-19 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه, خروج دولت از مرگ و میر در شش و چهار رخ داده در اوآهو و دو در مائوئی.

DOH گفت: هفت خدمه در نروژی کروز خط غرور آمریکا کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در هونولولو باید آزمایش مثبت برای COVID-19 و در انزوا. نزدیک خود را با مخاطبین نیز قرار داده شده در قرنطینه.

حدود 300 سالم خدمه در حال پیاده شدن از کشتی و رفتن به طور مستقیم به فرودگاه برای سفر به خانه های خود که در آن آنها خواهد خود قرنطینه برای 14 روز DOH گفت. یکی دیگر از 200 خدمه بادبان کشتی به سرزمین اصلی و به حوض خشک.

در یک کنفرانس خبری در هونولولو هیل کالدول گفت: اجتماعی فاصله اقدامات شده اند که نهاد به تلاش برای تضعیف ویروس و “پهن کردن منحنی” به نظر می رسد به کار. آنها عبارتند از اقامت در خانه سفارشات و 14 روز قرنطينه برای مسافران است.

“آنچه ما در روزهای آینده و هفته ها می گذرد به تفاوت فوق العاده ای است.” “این است که هیچ وقت به ما اجازه گارد پایین.”

همانطور که برای حکومت نظامی, Caldwell, گفت مقامات با احتیاط در مورد آنچه اتفاق می افتد در طول آخر هفته عید پاک.

“ما نگران آن است که مردم در حال رفتن به فکر می کنم ‘وای از آن زمان به بیرون رفتن و انجام کارها و ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد,” او گفت:.

بالارد گفت: استثنا به مقررات منع رفت و آمد خواهد بود ساخته شده برای کسانی که به سفر به و از ضروری محل کار تحویل, رانندگی, امنیت وسایل نقلیه چیدن داروها و رفتن به یک بیمارستان در مواقع اضطراری است.

فعالیت هایی مانند خرید و چیدن برای رفتن مواد غذایی اجازه داده نخواهد شد, او گفت:.

تخلف از این دستور مجازات به عنوان یک تخطی از قانون با مجازات حداکثر از 5 ، 000 دلار جریمه و یک سال در زندان است.

“مگر در مواردی که آن ضروری است, خاموش ماندن جاده” کالدول گفت.

حکومت نظامی را تحت تاثیر قرار تنها کسانی که در حال رانندگی است ، “ما ترجیح می دهند که شما راه رفتن نیست (در آن زمان) اما زمانی که شما بر روی چهار چرخ, شما در حال رفتن به امن” رئیس گفت.

ACLU of Hawaii حقوقی مدیر متئو Caballero ابراز نگرانی در مورد منع رفت و آمد.

“ما را دیده اند و یا بررسی مقررات منع رفت و آمد که این شهر هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در وب سایت خود را” Caballero گفت: در اواخر بعد از ظهر پنجشنبه در بیانیه ای. “در این مرحله ما چند سوال در مورد استثنا و استدلال پشت حکومت نظامی که تا آنجا که ما می دانیم هیچ بهداشت عمومی رسمی است.”

Caballero گفت: ACLU خواهد شد از نزدیک ببینید که چگونه این شهر را پیاده سازی و اجرا ،

“ما از اجرای قانون به خصوص مراقب باشید در مورد چگونه آن را اجرا حکومت نظامی که صادر شد به سختی 24 ساعت قبل از رفتن به اثر” او گفت:.

این سازمان در اواخر ماه گذشته با ارسال نامه ای به بالارد اصرار گروه به دنبال رعایت داوطلبانه و برای حفظ بهداشت عمومی هدف از این محدودیت داشته باشید.

در کنفرانس خبری بالارد گفت اضافی افسران خواهد بود در انجام وظیفه برای تسریع اجرای قوانین ترافیک و اقامت در خانه سفارش از جمله منع حلق آویز کردن در ساحل پارک.

اوآهو در ساحل پارک های جذب صدها نفر از مردم در آخر هفته گذشته.

بالارد گفت: آهسته دویدن, پیاده روی در ساحل, راه و گردشگاهها پذیر نیست. عمومی مجاز است تنها در اقیانوس از ساحل سمت بالا علامت آب است که به طور کلی در جایی که پوشش گیاهی در دیدار شن و ماسه. آب بازی خوب است اما هیچ تجمع مجاز است, مقامات گفت.

روز پنج شنبه در این ایالت در مجموع تایید coronavirus عفونت شامل 334 موارد در اوآهو, 57 در Maui County, 28 در جزیره هاوایی و 18 در کائوآئی به گفته مقامات بهداشتی.

این ایالت در مجموع نیز شامل دو هاوایی ساکنان تشخیص داده خارج از دولت و سه مورد انتظار شناسایی شهرستان است.

در مجموع مقامات دولتی روز شنبه گزارش شش مورد جدید در اوآهو دو در جزیره هاوایی و سه در Maui County اما هیچ مورد جدید در کائوآئی. مقامات بهداشتی اشاره کرد که مجموع تغییرات توسط شهرستان است که “بزرگتر از این تعداد در سطح ایالت به تازگی موارد گزارش شده به دلیل گزارش موارد در حال بررسی بودن درجۀ به شهرستان در مجموع به عنوان اطلاعات بیشتری جمع آوری شده است.”

توسط شهرستان هونولولو دیده است 188 بیماران بهبود می یابند مائوئی تا به حال 31 بهبود جزیره بزرگ تا به حال 21 و کائوآئی دیده می شود 11, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>