مقامات اصرار احتیاط هوشیاری در برابر COVID-19 به عنوان ژوئیه 4 تعطیلات بافندگی

با احتیاط از یک پتانسیل افزایش coronavirus موارد دولت و شهرستان رهبران دوشنبه هشدار داد مردم به دقت فوق العاده در آینده چهارم جولای آخر هفته برای محافظت در برابر این نوع رفتار بی پروا که می تواند منجر به گسترش بیشتر COVID-19.

“این یک زمان به ما اجازه گارد اما به ما گارد” هونولولو شهردار کرک کالدول گفت.

مقامات گفتند که امیدواریم برای جلوگیری از انواع COVID-19 موج در حال حاضر دیده می شود در برخی از کشورها اما هیچ اضافی محدودیت اعلام شد.

“من می خواهم به مردم یادآوری است که مسئولیت شخصی” گفت: رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige صحبت در Honolulu Star-Advertiser روزانه “COVID-19 مراقبت گفتگو” نشان می دهد. “ما تنها می تواند موفق باشد اگر هر یک از ما مسئولیت به فیزیکی از راه دور و ارتباط برقرار کردن با دیگران است.”

عکس: Waikiki نشان می دهد برخی از زندگی با انواع فعالیت های روز یکشنبه

Ige مردم خواست برای جلوگیری از جمعیت. اما اگر شما حضور در یک گردهمایی گفت: اقامت 6 فوت از هم جدا و پوشیدن چهره و پوشش به عنوان یک راه کاهش انتقال است.

کالدول که برگزار شد یک کنفرانس خبری در نزدیکی هونولولو حال گفت: مردم باید فوق العاده هوشیار این آخر هفته.

“این ویروس بسیار کشنده عواقب بنابراین ما باید فرض کنیم همه آن را. ما نیاز به پوشیدن چهره ما را پوشانده اند. ما نیاز به تمرین فیزیکی, فاصله,” او گفت:.

کالدول گفت که اگر مردم خارج و آنها باید در گروه جمع آوری بیش از 100 در حالی که در داخل باید گروه از بیش از 50.

“و شما باید از درون خود خانواده واحد بودن, بسیار, بسیار مراقب باشید” شهردار گفت. “و من می خواهم به درخواست کسانی که در سواحل ما این آخر هفته آینده اگر در همه ممکن است خود را می پوشند و در صورت پوشش — حتی اگر آن را داغ. هنگامی که شما در حال غذا خوردن خود را musubi یا خود را teri مرغ هیچ اما در غیر این صورت.

“فقط فرض کنیم که کسی به شما عشق می تواند بیمار را از شما و یا شما می تواند بیمار را از آنها. اگر ما می تواند انجام این کار ما از طریق این آخر هفته. و ما می تواند همچنان به مدیریت برای باز کردن و رسیدن به جایی که در آن وجود دارد یک واکسن در افق و ما می توانیم نفس کشیدن خیلی راحت تر و شروع به مصرف کردن ما پوشش صورت” او گفت:.

کالدول با اشاره به تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا و فلوریدا به عنوان مکان های هاوایی نیست به آرزوی بود.

“وجود دارد شما در حال دیدن غیر مسئولانه اقدامات گاهی اوقات توسط رهبران از جمله رئیس جمهور ما که به نحوی ضمنی که با پوشیدن چهره و پوشش نشانه ای از ضعف است که شما نمی ماچو به اندازه کافی” او گفت:.

برخی از مردم و حتی برخی از فرمانداران به عنوان به خوبی گرفته اند که ضد ماسک پیام به قلب او گفت:.

“و در حال حاضر کسانی که همان فرمانداران در حال گفتن ساکنان خود را به جلو و عقب. فلوریدا است که بسته شدن سواحل در چهارم جولای. ما لازم نیست برای انجام این کار است. مردم از اوآهو و ایالت هاوایی باید مسئولیت بیشتر و kuleana به خود ohana به مخاطره نمی اندازد هر کس مانند آنها انجام داده ایم و در برخی از این اماکن است.”

لس آنجلس تایمز تحلیل coronavirus نقاط داده ها به یادبود روز به عنوان آغاز کالیفرنیا زمان افزایش در موارد.

جدید کروناویروس بستری شدن در بیمارستان در کالیفرنیا شروع به شتاب در اواسط ماه ژوئن در نرخ های دیده نشده از اوایل مارس با توجه به بار. امروز روزانه تعداد زیادی از مردم در بیمارستان کالیفرنیا با COVID-19 شروع به پریدن کرد و نزدیک به 50 ٪ از زمانی که آن را با ثبات بود در اواسط ماه آوریل است. همانطور که از شنبه وجود دارد نزدیک به 5000 نفر در بیمارستان بستری, در حالی که روزانه به طور متوسط در اواسط ماه آوریل شد و در حدود 3,100.

در آریزونا که در آن روزانه عفونت مجموع در حال حاضر به طور منظم بیش از 3000 علامت فرماندار دستور کافه کاباره ها و پارک های آب برای بستن دوباره برای حداقل یک ماه شروع دوشنبه شب.

کالیفرنیا ، mlb که شروع به باز کردن دولت در اواسط ماه مه نیز دستور داد مدارس عمومی به تاخیر در شروع کلاس ها حداقل تا آگوست ، 17.

در هاوایی در ضمن دو وجود دارد جدید کروناویروس موارد دوشنبه به عنوان ایالت تعداد کل عفونت پس از شروع شیوع افزایش به 900, دولت, وزارت بهداشت, مقامات گفت.

دو مورد بزرگسالان هستند در اوآهو در کمترین روزانه تعداد از ژوئن 8. در سه هفته گذشته هاوایی تا به حال یک چشم انداز مثبت در عفونت های جدید به عنوان مقامات سست محدودیت در حرکت به بازگشایی هاوایی را ویران اقتصاد است.

در جای دیگر دولت در بخش بهداشت و درمان گفت که می خواهد مردم بدانند که “ماسک صورت معاف کارت” گردش در رسانه های اجتماعی جعلی است.

کارت می گوید: دارنده معاف است از پوشیدن ماسک به دلیل آن به شمار ذهنی یا جسمی در معرض خطر. آن همچنین آمده است که تحت قانون آمریکایی های معلول باز دارنده نیست و نیاز به افشای چه نوع بیماری آنها. این درست نیست.

“DOH مشوق مردم به تکیه بر اطلاعات موجود در این رسانه های اجتماعی ارسال و به دیدار ADA.gov برای اطلاعات دقیق” وزارت گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>