مقامات ببینید نشانه هایی که تلفات از coronavirus ممکن است رسیدن به بدترین سناریو

مقامات ایالات متحده روز سه شنبه گزارش داد 29,000 بیشتر مردم با آلوده رمان coronavirus و بیش از 1800 بیشتر مرگ و میر – بالاترین روزانه مرگ و میر تا کنون.

اما در میان گریم اطلاعات برخی از مقامات گفت که آنها را دیدم و زمینه را برای امید است که این بیماری همه گیر را به ویرانی خواهد حداقل نه به عنوان بد به عنوان ترسناک بینی.

نیویورک دولت در سخت ترین ضربه به این ویروس گزارش شده که بالاترین-تا کنون روزانه مرگ و میر: 731. اما به لیبریا اندرو کومو گفت: تعداد بیماران مراجعه کننده به بیمارستان ها به نظر می رسد روند رو به پایین.

“در حال حاضر ما در حال طرح ریزی است که ما در حال رسیدن به یک فلات در مجموع تعداد بستری شدن در بیمارستان و شما می توانید رشد و شما آن را ببینید و شروع به صاف,” کومو به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “تغییر روزانه در ICU پذیرش است که راه را به پایین و این خبر خوبی است. روزانه لوله شماره پایین است و این خبر خوبی است. تخلیه رای مناسب است در مورد که در آن بود.”

اما کومو نیز هشدار داده است که آمریکایی ها نباید اجازه دهید تا در اجتماعی فاصله و گفت که تا حد زیادی مسئول برای بهبود چشم انداز. “این یک عمل خدا نگاه می کنیم” کومو گفت. “این یک عمل از آنچه در جامعه در واقع می کند.”

در سراسر کشور یک مدل کامپیوتری از این بیماری را در آینده گسترش – اتکا توسط فرمانداران و کاخ سفید – منتقل برآورد خود از covid-19 ایالات متحده تلفات رو به پایین این هفته است. به جای تقریبا 94,000 کشته و حدود یک هفته پیش در دانشگاه واشنگتن مدل در حال حاضر پیش بینی در مورد 82,000 اواخر تابستان است.

در یکی دیگر از نشانه مثبت چند West Coast متحده این هفته اعلام کرد که آنها در حال ارسال هواکش به نیویورک از نیاز خود را در حال حاضر کمتر فوری است. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom یک دموکرات گفت که او را ارسال 500; اورگان کمک 140; و واشنگتن – که اوایل کانون است – اعزام 400 هواکش.

“حتی در طول این درد مقعد هفته ما دیدن برق بسیار قوی و امید” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. معاون رئیس جمهور مایک پنس اضافه کرد که “ما همچنان به دیدن شواهد ثبات” در سخت-آمار مناطق.

هنوز هم آنچه که گذشت برای اخبار خوب هنوز هم به معنی مورد 70,000 آمریکایی ها امروز زنده ممکن است به مرگ در ماه اوت. مدل های پیش بینی بدترین روز برای مرگ و میر خواهد شد در اطراف مارس 16, معنی مرگ روزانه عوارض رشد بالاتر تا پس از آن.

در عین حال لحن برخی از ملت کارشناسان اتحادش را تغییر در 48 ساعت گذشته است.

“شما شروع به دیدن که ما ممکن است در واقع در یک سری از جوامع خارج از نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات – ایجاد یک مقدار تملق نمودار یک مقدار تملق منحنی گفت:” دبورا Birx مدیر کاخ سفید coronavirus پاسخ. با استناد به آمار و ارقام در دیترویت و شیکاگو گفت: “این واقعا به ما می دهد قلب بزرگ.”

که تکرار Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, یک روز پیش از آن.

“هر کس که مرا می شناسد می داند که من بسیار محافظه کار در مورد ساخت بینی اما کسانی که این نوع از نشانه خوبی است که شما دنبال” Fauci گفت: از نیویورک ارقام است. “شما هرگز حتی شروع به فکر کردن در مورد ادعای پیروزی پیش از موعد, اما این اولین چیزی که شما ببینید زمانی که شما شروع به چرخش می کند.”

در حالی که تعداد مرگ و میر بالا باقی می ماند که این رقم می تواند تاخیر در پشت تعدادی از بستری شدن در بیمارستان که بهتر از پیش بینی از شیوع آینده البته به گفته کارشناسان.

اما برخی از کارشناسان خواست احتیاط. Marynia Kolak, دستیار مدیر انفورماتیک پزشکی در دانشگاه شیکاگو مرکز داده های مکانی, علوم بخشی از یک تیم است که در حال مطالعه شهرستان در سطح داده ها بر روی شیوع. او گفت: داده های خود را نشان نمی دهد که ایالات متحده واز طریق بدترین بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>