مقامات پیدا کردن حامله هاوایی راهب مهر و موم مرده در سواحل Haena ساحل, کائوآئی

حیات وحش مقامات ماتم از دست دادن یک راهب مهر و موم — R313 — که مرده در Haena ساحل در کائوآئی.

مقامات اداره ملی اقیانوسی و جوی دولت به تازگی اعلام کرد که R313 مرده پیدا شد در کائوآئی, ساحل, آوریل 25. این خبر در مدت کوتاهی پس از دیگری زن راهب مهر و موم و عسل دختر یا R5AY مرده پیدا شد در یک بادگیر اوآهو ساحل در آوریل 23, با توجه به علل ناشناخته.

با توجه به COVID-19 گیر NOAA پستانداران دریایی تابنده شرکای شبکه تنظیم کرده اند پاسخ خود را به strandings مرگ و میر و گرفتاری حوادث و قادر به انجام کامل necropsies به عنوان معمول است.

“ما با استفاده از کمترین تعداد زیادی از مردم ممکن است به دنبال اجتماعی فاصله پروتکل و با استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در حالی که حمل و نقل لاشه به یک مکان از راه دور برای دفن” گفت: NOAA در آنلاین پست. “همانطور که در مورد R5AY “دختر عسل” که با گذشت چند روز قبلا در اوآهو در توانایی ما برای انجام نمونه پس از مرگ امتحانات از جمله یک کالبد گشايی بود بسیار محدود است.”

با این حال این تیم حفظ R313 به جنین و جفت و قصد دارد برای انجام یک کالبد گشايی و نمونه گیری به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است که ممکن است ارائه اطلاعات اضافی در مورد علت مرگ او.

NOAA گفت: R313 برای اولین بار شناسایی شده در کائوآئی در سال 2009 بود که حداقل 15 سال سن در زمان مرگ او.

کارکنان و داوطلبان با NOAA و هاوایی وزارت زمین و منابع طبیعی تا به حال هرگز مشاهده R313 با pup اما دنبال او در حال رشد بزرگ نشانه او می تواند باردار در موارد متعدد. او معمولا برای ترک حدود شش تا هشت هفته و بازگشت بسیار نازک به عنوان اینکه او تا به حال فقط گرایند یک توله سگ.

مقامات بر این باورند که مانند بسیاری از کائوآئی مهر او به هنگام تولد به نوزادان در بیشتر از راه دور از ساحل در Niihau.

کمی بیش از 1,400 هاوایی راهب مهر و موم یک انقراض گونه های حفاظت شده توسط دولت فدرال و قوانین در طبیعت باقی می ماند با حدود 1,100 در شمال غربی جزایر هاوایی.

بالا تهدید به راهب مهر و موم در اصلی جزایر هاوایی شامل شیلات تعاملات تروما و توکسوپلاسموز یک بیماری انگلی از طریق مدفوع گربه که در زمان زندگی Pohaku دیگر زن راهب مهر و موم در ماه آوریل است.

وجود دارد هیچ نشانه های خارجی از تروما یا زخم در R313 گفته است, اما نه همه تروما قابل مشاهده است.

“بر ما محدود و سؤال ما نمی توانیم هر یک از این در این زمان گفت:” NOAA مقامات. “اگر مرگ او شد و بیماری های مرتبط, ما ممکن است قادر به تعیین که از بررسی جنین او.”

این طول عمر برای هاوایی راهب مهر و موم است که به طور معمول بین 25 تا 30 سال هر چند زندگی می کردند دیگر با توجه به NOAA. از دست دادن یک زن مهر و موم مانند R313 با بسیاری از پتانسیل پرورش سال جلوتر از خود را در نظر گرفته است یک شکست به جمعیت برای بازیابی خطر انقراض مهر و موم.

مقامات همچنین گفت: در حال حاضر هیچ مدرکی برای حمایت از ادعا می کند که مهر و موم نهنگ شیر دریایی یا دیگر پستانداران دریایی در حال آلوده با COVID-19.

به گزارش رؤیت رشته حیوانات دریایی, تماس NOAA تدریس خصوصی در 888-256-9840.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de