افسر متهم در جورج فلوید قتل به نظر می رسد در دادگاه

مینیاپولیس >> اخراج افسر پلیس به اتهام قتل در قتل جورج فلوید بود و انتظار می رود به اولین حضور در مینه سوتا دادگاه امروز.

شنوایی برای درک چوین یک 19-سال کهنه که ظاهر خواهد شد در دادگاه در تصویری از زندان بود تا تصمیم بگیرد که آیا او باید منتشر شود تا دادگاه به قید وثیقه. چوین است که پشت میله های زندان از او دستگیر شد مارس 29 با اتهام درجه دوم در قتل شبه عمد و قتل درجه دوم تر و جدی تعداد نسبت به او در اصل با آن مواجه است. او چهره تا 40 سال در زندان است.

چوین سفید افسر که قرار زانو بر گردن فلوید برای نزدیک به نه ساعت در یک ویدیو که باعث غم و اندوه و خشم و انزجار سراسر کشور شده است تمرکز از خشم و فعالان گفت: آنها می ترسید او را رعایت نمی وثیقه محدودیت اگر او مجاز است به خانه بروم تا دادگاه.

هفته گذشته سه تن دیگر از افسران سابق متهم به کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ بودند و هر یک با قرار وثیقه از حداقل $750,000. وکلا برای دو نفر از کسانی که مردان هر دو rookies که فقط روز در این کار سرزنش چوین یک افسر آموزشی و یک سوم افسر سابق است همکاری با مقامات همه نشانه آن است که افسران پلیس نمی خواهد ارائه یک جبهه متحد غیر معمول در مواردی که پلیس در حال شارژ در مرگ.

تمام چهار نفر از کار اخراج شدند روز پس از فلوید درگذشت, on May 25.

اعتراضات آغاز شده و روز بعد در مینیاپولیس قبل از گسترش به جهان است. اگر چه برخی از تظاهرات را به خشونت و درگیری با پلیس و arsons و غارت گزارش شد در روزهای اولیه در برخی از تظاهرات, تظاهرات بودند تا حد زیادی آرام در روز های اخیر.

آن است که به طور موقت صلح فعالان هشدار داد اگر چوین است و نه محکوم.

“وجود دارد یک اختلاف قابل توجه بین چه اتفاقی می افتد زمانی که یک پلیس کاری و یک مرد سیاه و سفید کاری” گفت: یکی از معترضان سارا نیمه که فقط “#icantbreathe” خالکوبی بر روی گردن او. “چوین نیاز به زندگی در زندان اگر ما می خواهیم برای دیدن عدالت است.”

یک وکیل برای چوین کاهش یافته است به نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de