اقیانوس ایمنی نجات بیش از 250 نفر در سراسر اوآهو به عنوان سواحل بازگشایی

به عنوان 4:45 p. m., اقیانوس, ایمنی نجات غریق را نجات 266 نفر در سراسر اوآهو.

“اقیانوس ایمنی پاسخ در نیروی امروز” Shayne Enright سخنگوی هونولولو اورژانس بخش خدمات گفت: در انتشار اخبار امروز. “این یک روز شلوغ نگه داشتن مکان محافظت شده است. نجات غریق گزارش شده بسته بندی شده در سراسر سواحل این جزیره در همان سطح با عمده جمعیت تعطیلات.”

سواحل در سراسر جزیره امروز باز برای فعالیت های دیگر از ورزش — نزدیک به دو ماه پس از شهرستان و دستور دولت بسته آنها را در اواخر ماه مارس است.

هونولولو خدمات پزشکی اورژانس و هونولولو آتش نشانی کمک به پاسخ به برخی از نجات.

Enright با اشاره به حوادث موارد زیر:

>> حدود ساعت 9 صبح یک غواص در نزدیکی جزیره خرگوش بود گزش توسط عروس دریایی و دچار یک واکنش آلرژیک را نجات دادند و نیاز به درمان های پزشکی.

>> حدود ظهر دو مرد که ممکن است غواصی در اطراف آهنگ ساحل نجات مورد نیاز و حمل و نقل توسط اورژانس. یکی از مردان که در 40s او بی توجه بود و گرفته بود به اتاق اورژانس در شرایط بحرانی و دیگری که در 30s منتقل شد در بیماری جدی است.

>> حدود 2:30 بعد از ظهر, اقیانوس, ایمنی و نجات و گشت و گذار در اطراف Kewalo حوضه که ممکن است تا به حال یک وضعیت پزشکی است.

>> حدود 2:30 بعد از ظهر در Ke Waena فرا گرفت به دریا و نجات غریق در جت اسکی.

>> حدود 4 بعد از ظهر یک زن مسن را نجات دادند در Waimea Bay خط ساحلی.

Enright گفت که نجات غریق ساخته شده 13,168 پیشگیرانه اقدامات امروز است.

شهردار کرک کالدول اورژانس منظور روز جمعه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی. دیوید Ige سفارشات در ساحل تعطیلی “قابل اجرا نیست به شهر” را به عنوان امروز است.

به استثنای کسانی که به ماهیگیری از ساحل و کسانی که به ورزش سفارش گفت: سواحل باز از نیم ساعت قبل از طلوع آفتاب تا نیم ساعت پس از غروب آفتاب.

کالدول بود که بلافاصله نظر در دسترس برای این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de