اوباما برای لغو filibuster قرار می دهد بیشتر کانون توجه در تاکتیک

واشنگتن >> سابق رئیس جمهور باراک اوباما روز شنبه برای از بین بردن filibuster, پیوستن به یک گروه کر در حال رشد از دموکرات ها که به تصویر بکشد سنا را امضا رویه سلاح به عنوان یک مانع برای پیشرفت اجتماعی است که باید لغو شود اگر حزب قطاری سنا و کاخ سفید.

درخواست اوباما برای انجام دور با یک تاکتیک است که جمهوری خواهان مجلس سنا مورد استفاده برای خنثی کردن او و دموکراتیک دستور کار برای بسیاری از هشت سال در آمد خود را در طول مداحی در آتلانتا برای Rep., John Lewis, حقوق مدنی آیکون. رئيس جمهور سابق کشف و ضبط لحظه ای به بازیگران filibuster به عنوان یک بازمانده از یک تیره و تار دوره در ایالات متحده زمانی که جنوب قانونگذاران با استفاده از آن مانع رای گیری حقوق و پیشرفت های دیگر برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

“هنگامی که ما تصویب John Lewis, رای گیری, حقوق قانون, ما باید در حفظ و راهپیمایی” اوباما با اشاره به قانون دموکرات ها در حال هل دادن در کاپیتول هیل در صورت مخالفت جمهوری خواهان. “و اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster — یکی دیگر از Jim Crow یادگاری — به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام دهیم.”

نظرات خود را به عنوان دموکرات ها به طور فزاینده امید است که حزب خود را می توانید انتخاب معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به ریاست جمهوری و پیروزی صندلی به اندازه کافی برای دست کشیدن جمهوری خواهان در خارج از اکثریت سنا به دموکرات ها در کاخ سفید و کنترل هر دو مجلس در کنگره است.

اما حتی خوشبینانه ترین پیش بینی ها را ترک دموکرات ها به خوبی از 60 رای فمن مورد نیاز در سنا برای شکستن filibusters مسدود کردن قانون. که چشم انداز برخی از دموکرات ها نگران است که آنها پیروز خواهد شد در ماه نوامبر تنها برای دیدن طرح های قانونی تسلیم به filibusters به رهبری سناتور. میچ مک کانل از کنتاکی, جمهوری, رهبر, آمده ماه ژانویه است.

به عنوان یک نتیجه, برخی از سناتور لیبرال پیوست مترقی گروههای فشار حزب دموکرات به قول آنها خواهد روده filibuster که مانع طرح های دموکراتیک در تفنگ ایمنی مهاجرت و مراقبت های بهداشتی به نام چند. اوباما درخواست پنج شنبه است و به احتمال زیاد به قرض دادن انرژی جدید به آن درایو و بالا بردن سرنوشت filibuster در سنا رقابت در سراسر کشور.

“رئیس جمهور اوباما کاملا حق با شماست” گفت: سناتور. برنی ساندرز من-Vt., سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری. او گفت: پایان دادن به توانایی filibuster اجازه را می دهد که دموکرات ها به “تصویب دستور کار جامع برای تضمین حقوق و کرامت هر کس در این کشور است.”

بالا دموکرات شده اند و تمایلی به در آغوش تماس برای منفجر کردن filibuster ترس آن می تواند نتیجه معکوس هر زمان که خواهان بازگشت به قدرت است. در سال 2013 دموکرات برافروخته جمهوریخواه در موفقیت در مسدود کردن اوباما قضایی نامزد کاهش آستانه برای پیشبرد نامزد ریاست جمهوری به اکثریت یک تغییر است که اجازه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مک کانل به فشار از طریق 200 جدید فدرال قضات است.

حق filibuster قانون در محل باقی می ماند و دموکرات ها که از ترس از بین بردن آن می تواند در حد متوسط و مستقل رای دهندگان مضطرب و تغییر شخصیت سنا و کاهش بیشتر هر گونه تلاش در bipartisanship. دموکرات ها از جمهوری خواه متمایل متحده گفته اند که آنها را پشتیبانی نمی کند این ایده.

اما بایدن یک محصول از بیش از سه دهه در سنا که خود می بالد در نهادی اعتبار به تازگی نشان داد باز بودن بیشتر به این ایده از کاهش قدرت filibuster. سناتور. چاک شومر از نیویورک دموکراتیک رهبر گفت: هر گونه تصمیم گیری خواهد باید در انتظار انتخابات هر چند “هیچ چیز را از روی میز.” آن است که به وضوح در ذهن حزب دموکرات آنها به عنوان یک فرصت به دست گرفتن اکثریت است.

“بسیاری از ما به طور جدی فکر که امکان, اما من آماده نیستم به تعهد خود در این مرحله” سناتور. Richard J. دوربین از ایالت ایلینوی شماره 2 مجلس سنا دموکرات به خبرنگاران گفت: در کاپیتول هیل. او گفت: یک نیروی محرکه بود که چگونه سنا “است و از هم پاشیده تحت سوء استفاده از filibuster توسط میچ مک کانل.”

هنگامی که به ندرت استفاده می شود filibuster معمول تبدیل شده است در سنا به عنوان عمیق قطبش در مجموعه. در گذشته اوباما نزدیک به فراخوانی برای jettisoning اما آدم Jentleson یک پیشرو فعال و یک دستیار به هری رید ، رهبر اکثریت در آن زمان گفت: اوباما فریم filibuster به عنوان یک نیروی منفی خواهد آن را سخت تر برای دموکرات ها که تمایلی به در نظر گرفتن حرکت به چوب با آن موقعیت است.

“نه تنها او اتخاذ باعث اصلاح او آن را به عنوان یک ساختاری حقوق مدنی موضوع گفت:” Jentleson نویسنده از یک آینده کتاب در کاهش سنا. “اوباما به تنظیم مجدد این بحث و با توجه به سناتورها یک دلیل برای دیدن اصلاحات به عنوان یک مثبت خوب یک مرحله آنها را می تواند به تحقق چشم انداز خود را و پاک کردن میراث Jim Crow.”

تلاش به نوبه خود اوباما دیدگاهها برای دموکرات سنا نامزد جمهوریخواهان گفت که از بین بردن filibuster خواهد توانمند ترین جناح لیبرال حزب دموکرات و بیگانه از رای دهندگان میانه.

“جریان اصلی رای دهندگان نمی توانید آنچه را که آنها در حال دیدن از خواب اراذل و اوباش از لیبرالها ربودن شهرستانها در سراسر امریکا و این داوطلبان باید پاسخ دهد که چرا آنها می خواهند به آنها قدرت بیشتری گفت:” جسی شکار سخنگوی ملی حزب جمهوری خواه سناتوری کمیته.

مجلس سنا تغییر قوانین مانند تضعیف filibuster قرار است نیاز به 67 رای. اما در سال های اخیر هر دو طرف با استفاده از یک پیچ در پیچ پارلمانی مانور به مجموعه ای از جدید سنا استاندارد در نامزد به یک اکثریت ساده و چنین رویکردی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش 60 رای فمن هنوز هم مورد نیاز برای پیشبرد قانون به اکثریت.

مک کانل که در برابر entreaties از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان filibuster و رول بیش از دموکرات ها هشدار دموکرات ها در ماه گذشته است که این امر می تواند یک اشتباه به انجام این کار.

“نکته مهم برای ما دموکراتیک دوستان به یاد داشته باشید که شما ممکن است به شما در کنترل کل در آینده,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>