اوباما را تیتر تلویزیونی نخست-زمان شروع

نیویورک — رییس جمهور سابق باراک اوباما ارائه خواهد شد تلویزیونی نخست-زمان شروع آدرس برای کلاس مدرسه بالا از سال 2020 در طول یک ساعته صورتی که نیز از ویژگی های LeBron James, ملاله یوسف زی و بن پلات, در میان دیگران.

ABC, CBS, Fox و NBC را به طور همزمان, هوا, ویژه مارس 16 در 8 p. m. شرقی همراه با بیش از 20 دیگر پخش دیجیتال پخش آنلاين همکاران با توجه به اطلاعیه روز شنبه از سازمان.

چندین دانش آموزان دبیرستان از مدارس عمومی شیکاگو و اوباما جوانان شغل سپاه ملحق خواهد شد به عنوان جوناس برادران یارا شهیدی, اسم حیوان دست اموز بد لنا Waithe, Pharrell Williams, مگان Rapinoe و H. E. R.

این رویداد با عنوان “فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020 است.” آن را به میزبانی آموزش و پرورش, گروه حمایت XQ موسسه LeBron James Family Foundation, و صنعت سرگرمی ،

اوباما منعکس خواهد شد در COVID-19 همه گیر را اختلال در زندگی در مدرسه به خصوص برای سالمندان است که از دست رفته خود را نقطه عطف rites of passage.

“این فارغ التحصیلی دبیرستان فصل خواهد شد چیزی جز عادی — اما این تمام مطلب همین دلیل کلاس 2020 سزاوار فوق العاده ای مشاوره قلبی تشویق و سخت برنده حکمت در مورد مواجهه با چالش های جدید در جهان نامشخص,” Russlynn علی مدیر عامل و بنیانگذاران XQ موسسه در بیانیه ای گفت.

“ما سپاسگزار به رئیس جمهور اوباما برای دادن این هدیه به ملت ما سه میلیون سالمندان دبیرستان آنها به عنوان #GraduateTogether,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de