اوباما گام به عقب به ویژه به عنوان ملت در برابر بحران

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما در به طور فزاینده عمومی نقش به عنوان ملت در برابر یک تلاقی تاریخی بحران هایی که در معرض عمیق نژادی و نابرابری های اجتماعی و اقتصادی در آمریکا و شکل انتخابات ماه نوامبر.

در انجام این کار اوباما سیگنالینگ تمایل به شدت نقد خود جانشین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پر چه بسیاری از دموکرات ها را به عنوان یک رهبری ملی درجه اعتبار ساقط است. روز چهارشنبه برگزار مجازی تاون هال رویداد با مردم به بحث در مورد پلیس و ناآرامی های مدنی است که به دنبال مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

اوباما را رد کرد و بحث او گفت که او می خواهم دیده می شود آمده تا در “یک کمی از پچ پچ در اینترنت” در مورد “رای گیری در مقابل تظاهرات, سیاست و مشارکت در مقابل نافرمانی مدنی و مستقیم عمل است.”

“این است که یک یا. این هر دو و به ارمغان می آورد در مورد تغییر واقعی” او گفت:. “ما هر دو باید برای برجسته کردن یک مشکل و مردم را در قدرت اما ما نیز باید برای ترجمه که به راه حل های عملی و قوانین است که می تواند اجرا شود و نظارت و مطمئن شوید که ما در حال پيگيری است.”

اوباما خواستار تبدیل این اعتراضات بیش از فلوید مرگ به تغییر سیاست برای اطمینان از امن تر پلیس و افزایش اعتماد بین جوامع و اجرای قانون است. او خواست “هر شهردار در کشور به نقد و بررسی خود را با استفاده از نیروی سیاست” با جوامع خود و “ارتکاب به گزارش اصلاحات برنامه ریزی شده” قبل از اولویت بندی اجرای آنها.

“ما در یک فصل سیاسی اما کشور ما نیز در یک نقطه عطف گفت:” والری جارت یک دوست دیرین و مشاور اوباما. “رئیس جمهور اوباما در حال رفتن به خجالتی و دور از گفت و گو که به سادگی از آنجا که او در اتاق دیگر.”

در میز گرد, اوباما جلب تشابه بین ناآرامی های گسترده آمریکا در حال حاضر و جنبشهای اعتراضی از 1960s. اما او گفت: نظرسنجی ها نشان می دهد اکثر آمریکایی ها حمایت امروز معترضان و تشکیل یک “ائتلاف گسترده” در راه بسیاری از کشور نمی در آن زمان — با وجود برخی از تظاهرات اخیر “داشتن خدشه دار شده است با اعمال یک اقلیت کوچک که درگیر در خشونت است.”

او هشدار میدهد: “در برخی از نقطه, توجه, حرکت دور” و “تظاهرات رسید در اندازه” تا “این مهم است که در لحظه ای که ایجاد شده به عنوان یک جامعه به عنوان یک کشور و می گویند بیایید با استفاده از این در نهایت به تاثیر داشته باشد.”

اوباما در حال حاضر شروع به ظهور از خواب زمستانی سیاسی به حمایت جو بایدن دموکرات ریاست جمهوری پیشنهاد زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر ایالات متحده آمریکا, کشته شدن بیش از 100,000 مردم و اقتصاد شروع به دهانه. بحران درهم بایدن کمپین برنامه ریزی برای چگونگی شروع استقرار اوباما به عنوان رئیس خود جانشین پیش از انتخابات ماه نوامبر بلکه به رئیس جمهور سابق روشن باز شروع به عموم استدلال او چه نشانه به دوستان و همکاران بخش خصوصی در سه سال گذشته: که او باور نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن است تا برای این کار است.

پرداختن به فارغ التحصیلان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در ماه گذشته اوباما گفت که این بیماری همه گیر کرده بود “به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است.” و در سراسر کشور پخش تلویزیونی جشن فارغ التحصیلی دبیرستان سالمندان اوباما گفت که بسیاری از به اصطلاح “رشد یو پی اس از جمله برخی با عناوین و مشاغل مهم” آیا تنها آنچه را مناسب و احساس خوب است.

فلوید مرگ این اتحاد کشیده تر احشایی و شخصی واکنش از کشور اولین رئیس جمهور سیاه. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت و پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>