اوباما انتقاد ویروس و پاسخ آنلاین فارغ التحصیلی سخنرانی

واشنگتن — رئیس جمهور سابق باراک اوباما روز شنبه با انتقاد برخی از مقامات نظارت بر coronavirus پاسخ گفتن به فارغ التحصیلان در یک آنلاین شروع آدرس است که این بیماری همه گیر را نشان می دهد بسیاری از مقامات “نیست حتی تظاهر به صلاح باشد.”

اوباما در صحبت “به من نشان بده راه رفتن خود را HBCU نسخه” دو ساعت livestreaming رویداد تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها در پخش, YouTube, Facebook و توییتر. اظهارات خود را به طور شگفت انگیزی سیاسی و لمس کردن در زمان حوادث فراتر از ویروس و اجتماعی و اقتصادی اثرات.

“بیشتر از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام,” او گفت:. “بسیاری از آنها حتی تظاهر به صلاح باشد.”

اوباما نمی, نام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر گونه دیگر فدرال و یا مقامات دولتی.

به او تبریک فارغ التحصیلان و commiserated در سراسر جهان دشوار آنها صورت سابق رئیس جمهور با اشاره به مارس تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery, 25, که کشته شد در حالی که آهسته دویدن در خیابان های مسکونی در گرجستان است.

“بیایید صادق باشیم: یک بیماری مانند این فقط افکن اساسی نابرابری و اضافه بار که جوامع در طول تاریخ تا به حال برای مقابله با این کشور” اوباما گفت. “ما آن را در مخربی از COVID-19 در جوامع ما فقط به عنوان ما آن را هنگامی که یک مرد سیاه و سفید می رود برای تنه زدن و برخی از افراد احساس می کنند می تواند به توقف و سوال و شوت او اگر او نمی کند ارسال به بازجویی.”

اوباما همچنین ارائه یک سخنرانی تلویزیونی نخست-زمان شروع آدرس بعد از آن روز شنبه برای کلاس مدرسه بالا از سال 2020 در طول یک ساعته صورتی که نیز از ویژگی های LeBron James, ملاله یوسف زی و بن پلات, در میان دیگران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de