اوباما انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن میاد بایدن در سال 2020 کمپین تصویری

واشنگتن >> دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و رئیس جمهور سابق باراک اوباما با تشدید حملات خود را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در دفاع از وقت خود را در کاخ سفید در یک فیلم جدید در نمایش اول خود در فرد جلسه از شیوع کروناویروس آغاز شد.

15 دقیقه ویدئو آنلاین پست امروز آخرین تلاش برای دریافت سابق رئیس جمهور بیشتر درگیر در 2020 مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان معاون رئیس جمهور سابق در تلاش برای بازسازی اوباما برنده ائتلاف. اوباما وعده داده است یک نقش فعال در کمپین بلیزرز این سقوط.

سابق کاخ سفید همکاران با استفاده از یک مصاحبه به سبک مکالمه برای تقویت بایدن استدلال در برابر تهمت اوباما با تاکید بر بایدن تجربه و ویژگی های شخصی. آنها با اشاره به مدیریت خود را در سال 2010 قانون مراقبت های بهداشتی و سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای تحریک بخش در میان آمریکایی ها. آنها نیز به شدت بحرانی جمهوری خواه رئیس جمهور را به تلاش برای مبارزه با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 140,000 آمریکایی است.

“شما می توانید تصور ایستاده تا زمانی که شما رئیس جمهور بود ، و گفت: “آن من نیست مسئولیت من هیچ مسئولیتی’?” بایدن گفت: ارائه خط حمله مشابه به خود های اخیر کمپین سخنرانی زمانی که او اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن “ترک” در کشور و “تکان پرچم سفید” در این بیماری همه گیر.

“این کلمات نمی آمد از دهان ما در حالی که ما در دفتر” اوباما پاسخ داد. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما کمیته ملی حزب جمهوری خواه صادر داغدار ارزیابی “slickly تولید ماده-رایگان عشق گلشیری,” دوبله تلاش “بایدن و اوباما در داستان است.”

دو مرد نشان داده شده است با پوشیدن ماسک در حالی که پس از رسیدن به یک دفتر و سپس نشستن به خوبی جدا از یکدیگر را به رعایت اجتماعی فاصله برای یک unmasked چت. بایدن انتخاباتی صورتحساب آن را به عنوان اولین فرد در جلسه در طول بیماری همه گیر.

اوباما در مقایسه با کشور در حال حاضر شرایط اقتصادی به آنچه که او به ارث برده در سال 2009 پس از فروپاشی مالی که در طول انتخابات سال گذشته است.

“ما تا به حال به حرکت سریع نه فقط در 100 روز” اوباما گفت. “ما تا به حال به حرکت در ماه اول به بهبود عمل منتقل می شود.” تماس اوباما “آقای رئیس جمهور” جو بایدن پاسخ داد که او می خواهم تکرار آنچه او آموخته است: “ما باید برای حفظ و نگه داشتن مردم از رفتن زیر برای همیشه.”

رئيس جمهور سابق تا حد زیادی در آنجا ماند و یک بار شلوغ دموکراتیک اولیه اما تایید بایدن در ماه آوریل زمانی که او آخرین نامزد ایستاده است. اوباما میزبانی مجازی جمع آوری کمک برای معاون سابق رئیس جمهور در ماه گذشته که مطرح $7.6 میلیون بیشتر از هر بایدن رویداد کمپین تا کنون. او هشدار داد سپس در برابر دموکرات ها تبدیل شدن به “از خود راضی و از خود راضی.”

در دیگر مبادلات اوباما و بایدن لعنتی مغلوب ساختن پیشی جستن از دیدگاه جامعه آمریکا و اوباما ستایش بایدن به عنوان داشتن همدلی است که او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد.

“او زد توسط عمد تقسیم مردم از لحظه ای او پایین آمد که پله برقی, و من فکر می کنم مردم در حال حاضر رفتن “من نمی خواهم بچه در حال رشد است که راه'” بایدن گفت: یادآوری مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 راه اندازی مبارزات انتخاباتی.

اوباما گفت که او تا به اعتماد به نفس در بایدن را “قلب و شخصیت خود را.” حاکم سابق رئیس جمهور گفت: “با شروع می شود که قادر به ارتباط. اگر شما می توانید نشستن با خانواده و دیدن خانواده خود را در آنها … سپس شما در حال رفتن به کار سخت برای آنها که همیشه چه انگیزه شما.”

ساختمان در نقطه بایدن در مورد ماه های آخر قبل از پسرش کمال درگذشت سرطان مغز و آن را به سال 2010 قانون مراقبت های بهداشتی. بایدن گفت که او به یاد می آورد تفکر “چه اتفاقی می افتد اگر شرکت بیمه خود را قادر به در آمده — که آنها انجام داده اند می تواند قبل از ما گذشت Obamacare و گفت:” شما پیشی جستن بیمه خود را.'”

اوباما گفت که او “نمی شود خودمان افتخار از آنچه ما انجام می شود” و اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه داد: تلاش برای لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه از طریق کنگره و آن را باطل توسط دادگاه. “این سخت است برای درک هر کسی که مایل به دور از مردم مراقبت های بهداشتی در وسط یک بحران بهداشت عمومی و … و زمانی که نرخ بیکاری است که در دو رقم” او گفت:. کمیته ملی حزب جمهوری خواه تاکید کرد که رئیس جمهور تهمت و خواهان را همیشه محافظت از قبل موجود شرایط است.” اما زمانی که عربستان کنترل کنگره در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول در آن موفق به تصویب یک وعده داده شده ACA جایگزینی که حفظ قانون ممنوعیت بیمه انکار پوشش بر اساس یک شخص و تاریخ پزشکی.

این RNC همچنین اشاره کرد که اوباما متعهد بارها و بارها در دوره اول خود را که قانون جدید اجازه می دهد هر کسی که برای نگه داشتن خود را خصوصی موجود پوشش. در واقع پوشش حداقل استانداردها در قانون را به طور موثر نیروی برخی از policyholders به دست آوردن طرح های مختلف.

اوباما همچنان از رفتن به فویل برای مغلوب ساختن پیشی جستن و خواه پایه فقط به عنوان او در سراسر خود را به دو دوره به عنوان رئیس جمهور. اما 44 رئیس جمهور دو پیروزی ائتلاف باقی می ماند خشن مدل برای یک بایدن پیروزی در ماه نوامبر. در این زمان از سال 2016 انتخابات اوباما تا به حال 53% گالوپ کار تایید رتبه با 45 درصد مخالف برای خالص مثبت تصویب 8 درصد است. زمانی که او در سمت چپ دفتر چند ماه بعد که مثبت خالص افزایش یافته بود به 22 درصد امتیاز: 59% تایید 37% رد. در سال 2018 زمانی که گالوپ ارزیابی گذشته رئیس جمهور ایستاده اوباما بریده گذشته نگر تصویب 63% است.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن گالوپ است اندازه گیری فقط سه شبکه مثبت تصویب اعتبار در طول سه سال به علاوه در همه آینده در اوایل سال جاری و هیچ یک از آنها بالاتر از 4 درصد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>