Oakmont گزارش اولین coronavirus مورد یکی از 49 در شهرستان

یک Oakmont ساکن آزمایش مثبت برای COVID-19 و در میان 49 مورد از این بیماری ویروسی گزارش تا کنون در شهرستان سونوما.

فردی است که اولین مورد تایید شده در Oakmont ایجاد کرد جامعه بازنشستگی با توجه به یک پیام های ارسال شده توسط استیو Spanier رئیس انجمن هیئت مدیره به محله پنج شنبه. Spanier نمی ارائه هر گونه اطلاعات جمعیتی در مورد فردی اما گفت که این ویروس به احتمال زیاد قرارداد در حالی که ساکن سفر در سطح بین المللی. فردی است که در حال حاضر در صفحه اصلی و دستور داده شده است به آمبولانس تماس بگیرید اگر آنها تجربه تنگی نفس.

“این است که به دور از غیر منتظره. آن را فقط یک ماده از زمان تا زمانی که COVID-19 آمد به Oakmont,” Spanier گفت: در پیام خود را. “در تمام احتمال, حتی در حال حاضر دیگر Oakmont ساکنان فعال هستند حامل.”

Spanier نیست پاسخ به یک پیام متنی یا تماس تلفنی به دنبال نظر اواخر پنج شنبه.

همچنین در روز پنج شنبه مقامات شهرستان گزارش 10 مورد جدید از COVID-19 از روز گذشته دومین روز پرش گزارش تا کنون هر چند مقامات گفته اند که آنها انتظار می رود تعداد موارد به افزایش به عنوان تست گسترش می یابد.

هفته گذشته یک مرد در 60s خود را که در بیمارستان بستری شده بود درگذشت, به مناسبت اولین مرگ ناشی از این بیماری در شهرستان است. پنج نفر بهبود یافته اند تا کنون ترک 43 فعال موارد از کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19.

منبع عفونت برای 43 درصد از مردم تشخیص داده شد و هنوز هم تحت بررسی پنج شنبه, مقامات شهرستان گزارش شده است. آنها مصمم اند که 10 مورد آن مربوط به سفر اخیر 11 نفر قرارداد این ویروس از طریق جامعه گسترش و هفت آلوده شدند پس از آنها آمدند به “تماس نزدیک” با کسی که تا به حال ویروس.

تمایز بین این دو دسته است تماس نزدیک به معنی کسی که در تعامل با یک فرد شناخته شده اند که آزمایش مثبت در حالی که جامعه گسترش بدان معنی است که منبع عفونت است که مظنون به دست آمده از تعامل اما شناخته شده نیست.

آخر این هفته شهرستان مقامات بهداشتی را تحت یک تماس با تحقیقات آموزش میزبانی یک متخصص در ردیابی و متوقف کردن گسترش بیماری سل. تماس با تحقیقات شامل رسیدن به هر کسی که ممکن است در معرض به فردی که دارای آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله اعضای خانواده و همکاران و آشنایان.

از 903 آزمون COVID-19 انجام شده در سونوما کانتی 5% باید دوباره مثبت است.

سه سانتا رزا افسران پلیس یک شهرستان کلانتر و معاون و حداقل سه نفر از کارکنان بهداشتی در میان کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

Sonoma County بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت: اولین پاسخ دهندگان در اجرای قانون و حرفه پزشکی که نشان می دهد علائم این ویروس خواهد شد به ترتیب اولویت برای تست و نتایج خود را تسریع کرد.

مسئولان شهرستان بارها و بارها حاضر به ارائه اطلاعات جمعیتی در مورد افراد مبتلا به این ویروس با استناد گسترده حریم خصوصی بیمار, قوانین حتی به عنوان محلی دیگر و مقامات دولتی در سراسر کشور منتشر کرده اند چنین اطلاعاتی.

Mase گفت: او را به انتشار اطلاعات بیشتر در مورد افرادی است که قرارداد این ویروس هنگامی که تعداد موارد تایید شده می رسد 50.

تا کنون در این شهرستان شاهد افزایش زیادی در تعداد موارد روزانه, Mase گفت. اما county مقامات اورژانس و بیمارستان های محلی تهیه شده است برای امکان افزایش موارد در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>