اوآهو انتصاب مبتنی بر اقلام بزرگ وانت سیستم می رود islandwide شروع ژوئیه 1

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

این شهر ملاقات مبتنی بر اقلام بزرگ وانت سیستم می رود islandwide شروع ژوئیه 1 در گروه خدمات زیست محیطی جمعه اعلام کرد.

شهر هونولولو منطقه از پرورش ایجاد کرد به هاوایی کای برای اولین بار ساخته شده سوئیچ تحت برنامه آزمایشی آغاز شد که در ماه ژوئن گذشته بود و به طور نامحدود در ژانویه.

روز جمعه اعلام به ارمغان می آورد به پایان این دهه که در آن سیستم روگرفت کروز محله در روز تعیین شده در هر ماه در جستجوی اقلام سمت چپ در محدود کردن.

دانشگاه ساکن منطقه رون Lockwood, زمانی که او به ریاست McCully-Moiliili محله مدیره چندین سال پیش مطرح تکرار نگرانی در مورد فراهم نشده اقلام نما بهداشت و ایمنی در معرض خطر و چشم درد. از آنچه که او می توانید ببینید که وضعیت بهبود یافته است در محله خود را تا حدودی پس از انتصاب-سیستم تنها به اثر رفت.

“آن کار شده است که افراد در هنگام تماس,” او گفت:.

در پیاده رو در امتداد Kuilei خیابان در نزدیکی جایی که او زندگی می کند, مبل نشسته است برای بیش از یک ماه است. “بی خانمان ها در حال لذت بردن از یک نیمکت و صندلی” Lockwood گفت: با توجه به صندلی اول به نظر می رسد حدود سه ماه پیش و روی نیمکت نشان داد در حدود 45 روز پیش.

او را به اطراف پرسید اما به نظر نمی رسد به عنوان اگر کسی به نام برای این موارد باید تا Lockwood گفت. چه چیزی باعث این وضعیت بیشتر مشکل ساز است این شهر می خواهد موارد قرار داده شده “در مقابل یک آدرس آن را در مقابل یک آدرس آن را در کنار خیابان,” او گفت:.

او تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات مبلمان و حرکت آنها خود را, اما آنها اب اشباع و بیش از حد سنگین است.

بزرگ مورد معضل گرفتار است در این شهرستان برای بیش از یک دهه و شهردار کرک کالدول است مجادله با آن خود را در سراسر هفت سال به علاوه در دفتر.

منتقدان گفته اند که سیستم قدیمی بود و در نتیجه زباله در اطراف pileups جزیره است. یک سال 2017 گزارش از آن هونولولو حسابرس ادوین جوان به این نتیجه رسیدند حجیم مورد وانت سیستم به شدت نیاز به تعمیرات اساسی به دلیل آن بود گرفتار نابهنگام وانت خدمات باعث شده تا حد زیادی بیش از حد بیمار ترک, اضافه کاری و مرخصی بدون حقوق کارکنان در بخش محیط زیست خدمات جمع آوری زباله شعبه دارد.

تنها چند هفته پس از شهر مقامات شروع به گرفتن وقت ملاقات برای شهری هونولولو-تنها پروژه آزمایشی در ماه مه گذشته آنها مجبور شدند به آدرس انتقاد تا حد زیادی از آپارتمان و مجتمع مسکونی ساکنان ناراحت است که آن را مورد نیاز صاحبان املاک مدیران مقیم یا آپارتمان-مشاع انجمن به رزرو و محدود تعدادی از موارد است که می توان برداشت تا از چند واحد آدرس.

به زودی پس از آن, چند ساکنان اجازه داده شد به تماس خود به خود و در ماه اوت کالدول در یک کنفرانس مطبوعاتی در Waikiki اعلام کرد که این مسائل به نظر می رسد به حل و فصل شده است.

“ما ساخته شده ترفند در طول خلبان اصلی و در حال حاضر باید یک پایه محکم برای موفقیت گسترش” خدمات محیط زیست, مدیر لری Kahikina گفت: در روز جمعه انتشار اخبار. “ما اعتقاد داریم که تنظیمات ساخته شده و ساکنان اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر.”

شکایت باید همچنان ادامه داشت اما از کسانی که استدلال می کنند که سیستم جدید هنوز برگ زباله نشسته در پیاده رو.

قرار ملاقات ها می تواند ساخته شده با شروع ماه ژوئن 1 به برنامه وانت برای جولای و فراتر از آن. به یک وقت ملاقات به opala.org. مشتریان بدون دسترسی آنلاین می توانید تماس خدمات زیست محیطی از ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر. روزهای هفته در 768-3200 گزینه 0.

همه چند واحد ساختمان خواهد شد و در ابتدا قرار داده شده در یک “پیش فرض” دسته که اجازه می دهد تا فرد واحد در چند واحد اموال به یک قرار ملاقات برای یک وانت تا پنج اقلام حجیم و یا دو فلزی لوازم.

در زیر گزینه جایگزین یک ملک یا مقیم مدیر ممکن است انتخاب کنید برای مدیریت و برنامه ریزی قرار ملاقات برای کل ساختمان با یک محدودیت 20 اقلام حجیم و یا هشت وسایل فلزی در هر وقت. قرار ملاقات باید به طور جداگانه برای اقلام و وسایل فلزی.

هنگامی که یک وانت بزرگ قرار ملاقات برنامه ریزی شده است, موارد باید قرار داده منظقه زودتر از 6 p. m. شب قبل از این مجموعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de