اوآهو خدمات حمل و نقل برای بررسی درجه حرارت در تمام شهرستان رانندگان اتوبوس پس از یک سقوط بیمار با COVID-19

اوآهو خدمات حمل و نقل در نظر دارد برای شروع حرارتی متوسط غربالگری از تمام رانندگان شنبه پس از یک از آنها آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس شنبه.

OTS اجرا می شود که TheBus و TheHandi-ون برای شهرستان خواهد شد صفحه نمایش درایور های تب مقامات روز دوشنبه گفت:. این سازمان همچنین قصد دارد به آزمون تمام کارکنان آن است.

در ضمن اتوبوس سواران و رانندگان که ممکن است در معرض به بیمار راننده اتوبوس خواهد بود واجد شرایط برای تست در پنج مرکز بهداشتی درمانی در سراسر جزیره است.

OTS رئیس جمهور و مدیر کل راجر مورتون گفت: راننده را به دنبال پروتکل زمانی که او در ادامه به درایو برای TheBus به مدت پنج روز در حالی که بیمار احساس آغاز ژوئن 22.

به جای نظم و انضباط راننده مورتون گفت: او را به این “لحظه یادگیری” اما در آینده اگر رانندگان احساس بیمار آنها را به ماندن در خانه.

مورتون و هونولولو شهردار کرک کالدول اعلام جدید تست طرح بعد از ظهر دوشنبه در خارج از هونولولو حال.

این اپراتور است که رانندگی برای حدود پنج سال با TheBus مورد آزمایش قرار گرفت و رانده بود دو مسیر که بعد از 5 صبح تا 6 بعد از ظهر نتایج برگشتم شنبه مثبت است.

او گفت: راننده ابتدا تا به حال خارش گلو شبیه به علائم او تا به حال قبل از اینکه مبتلا به آلرژی و یا مانند اما علائم خود را پیشرفت.

“وجود دارد هیچ بهانه ای” مورتون گفت. “او نباید رانندگی شده اند.”

اما مورتون گفت: او را “گسترش سلام” به این راننده اما این بدان معنا نیست که رانندگان در آینده نخواهد بود منظم اگر آنها رانندگی در حالی که بیمار است.

تنها مورد شناخته شده بود و راننده که بازگشت بیمار از سرزمین اصلی و آزمایش مثبت در مارس اما او نه درایو و پس از بیمار شدن.

نتیجه تمام OTS کارگران در حال آزمایش تعیین خواهد کرد که چگونه اغلب این تست انجام خواهد شد.

مورتون گفت: دست-ترمومتر برگزار وارد OTS دفاتر جمعه.

Wayne Kaululaau که نشان دهنده هاوایی Teamsters و متحد اتحادیه کارگران محلی 996 که نشان دهنده اپراتورهای اتوبوس گفت: COVID-19 “در ذهن خود را هر روز. ما به آنها اطمینان که این شرکت در حال کار سخت برای به دست آوردن PPE (personal protective equipment)” که شامل چهره های پلاستیکی محافظ و دستکش و ضد عفونی کننده دست.

رانندگان هنوز هم پول نقد قبول اما در حال اجرای Holo کارت به زودی به طوری که به معنی دست زدن به پول نقد کمتر, او گفت:. اما رانندگان باید چهره سواران که با آنها صحبت کنید تا به پول نقد در جعبه.

آنها را مجبور به تماس با پلیس در زمان اگر سواران را ماسک خود را پس از آنها در هیئت مدیره ،

مورتون گفت: این شرکت اجازه داده است رانندگان به ماندن در خانه بدون انضباطی روند و برای استفاده از تعطیلات خود را و بیمار مزایای اگر آنها را انتخاب کنید به کار. وجود دارد تا به 50 یا بیشتر رانندگان که در زمان ترک که همه گیر آغاز شد گفت: اما این تعداد رفته به 23.

مورتون گفت: برنامه ریزی شده بود را به اجرا به عنوان در روزهای شنبه — سریع تر از ترافیک کمتر وجود دارد.

همچنین ridership رفته بود پایین و وجود مازاد از رانندگان بنابراین حتی اگر حضور و غیاب می رود تا این شرکت قادر است به جای این وضعیت تا ماه دسامبر است.

در ماه اوت این شرکت را تا سطح شیب دار به 100% و خدمات آن را به عنوان قبل از همه گیر.

این شرکت همچنین در تلاش برای جایگزین کردن پلاستیک با ورق پلکسی گلاس حفاظت بین سواران و رانندگان.

آن دسته از مسافران اتوبوس روی بیمار راننده مسیرهای که هیچ بیمه درمانی می توانید تست رایگان مشخص شده در مراکز بهداشتی درمانی و تشویق به تماس اول است. آنها عبارتند از Kalihi – Palama مرکز بهداشت (381-7009), Kokua Kalihi دره جامع خدمات خانواده (791-9410), Koolauloa مرکز بهداشت (293-9231), Waianae ساحل مرکز صحی جامع (691-3170) و Waimanalo مرکز بهداشت (359-7948).

ممکن است قرار گرفتن در معرض

اوآهو حمل و نقل خدمات ارائه شده در زیر بار و مسیرهای اتوبوس که در آن سواران ممکن است در معرض به کروناویروس جدید از آلوده شهر راننده اتوبوس:

>> جمعه: 12:12-9:52 بعد از ظهر, مسیر, 42, Ewa Beach-Waikiki, اتوبوس, 190

>> پنج شنبه: 12:48-10 p. m., مسیر, 9, Kaimuki-پرل هاربر, اتوبوس, 962

>> چهارشنبه: 1:30 – 9:54 p. m., مسیر, 501, Mililani Mauka, اتوبوس, 650

>> شنبه: 1:01-8:17 p. m., مسیر 88-یک, North Shore, بیان, اتوبوس, 670

>> ژوئن 22: 5:01-7:06 a. m., مسیر, 40, هونولولو – Makaha, اتوبوس, 801

>> ژوئن 22: 10:23 صبح – 5:56 بعد از ظهر, مسیر, 40, هونولولو-Makaha, اتوبوس, 834

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>