اوآهو ساکنان که شغل قرار داده و آنها را در خطر ابتلا به کروناویروس می توانید تست رایگان

اوآهو ساکنان که شغل قرار داده و آنها را در معرض خطر بالاتری برای ابتلا COVID-19 و در حال نشان دادن علائم می توانید با استفاده از یک درایو از طریق تست سرویس در Kakaako امروز.

هتل کارکنان رستوران کارگران و خدمه پرواز خرده فروشی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در میان کسانی که در حال هدف قرار داده اگر آنها در حال نشان دادن علائم مترادف با COVID-19 و در معرض خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس جدید به دلیل شغل خود ممکن است آنها را در تماس با کسی که تست مثبت است.

این برنامه طول می کشد محل در Kakaako Makai دروازه پارک از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر

دکتر اسکات Miscovich که منجر تلاش و انتظار از 1400 به 1600 نفر به نشان می دهد تا در تست سایت اما پیش بینی تنها در حدود یک چهارم از آنها خواهد شد در واقع واجد شرایط را به بینی-swabbing آزمون.

“ما در حال پیدا کردن که آن را به یک پنجم میزان حدود 22-26 درصد از کسانی که رانندگی که در واقع واجد شرایط” Miscovich گفت.

“ما در حال رفتن به آزمون هر کسی که در معرض خطر بالا” Miscovich گفت:, و اضافه کرد که او یک پشتیبان تیم آماده برای پیوستن به این تلاش اگر وجود دارد یک سرریز.

کسانی که نشان داده خواهد شد در معرض اولیه فرآیند غربالگری در ایستگاه های راه اندازی در Kakaako Makai دروازه پارک در Ilalo خیابان. اگر مشخص شود که یک پتانسیل مثبت در مورد آنها پس از آن خواهد شد به کارگردانی به پارکینگ در این نزدیکی هست Kakaako اسکله پارک که در آن آنها خواهد بود swabbed برای نمونه Miscovich گفت.

متخصصان پزشکی کمک کردن به پوشیدن “لباس فضایی مانند” شخصی دنده محافظ در طول swabbing, او گفت:.

مردمی که در واقع در حال swabbed مورد نیاز خود-قرنطینه به مدت سه تا پنج روز و یا هر زمان که خود را نتایج آزمون بازگشت.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که اگر شما این علائم که شما در حال مراقبت از خود” شهردار کرک کالدول گفت.

آنچه اتفاق می افتد امروز خواهد بود نزدیک به دلیل نظارت شهرستان و Miscovich می خواهید برای دیدن درایو-از طریق برنامه تست راه اندازی در جای دیگر در جزیره کالدول گفت.

امروز تلاش است با تمرکز بر کمک به شهری هونولولو ساکنان بیشتر در معرض خطر است. “ما می تواند در سایت های دیگر که آیا آن در Waimanalo, Haleiwa یا Waianae … اما آن خواهد بود بستگی به حرفه پزشکی و اینکه آیا آنها کافی کیت و کارکنان است.”

“ما می رویم به نگاهی به تقاضا و ما آماده خواهد شد سعی کنید به راه اندازی مکان” Miscovich گفت:, و اضافه کرد که این برنامه کمک گرفتن از هاوایی جامعه بنیاد و می تواند با استفاده از کمک دیگر بشردوستانه گروه ها و افراد است.

Miscovich است اصرار کسانی که بازنشسته از صنعت مراقبت های بهداشتی به داوطلب و کمک به تلاش های تست.

مشابه درایو از طریق ابتکار عمل در حال وقوع است دوشنبه در Kona Miscovich گفت.

شورای شهر رئیس Ikaika اندرسون که با نزدیک شدن کالدول در مورد Miscovich ابتکار گفت که زمانی که برنامه راه اندازی شد در این بادگیر سمت آخر هفته گذشته ده ها تن از مردم مورد آزمایش قرار گرفتند.

بخشهایی از Ilalo خیابان در حال برنامه ریزی برای بستن در برنامه ساعت, شهر, معاون حمل و نقل خدمات مدیر جون Nouchi گفت. کسانی که مایل به نمایش در می خواسته به درایو به منطقه از بخش Avenue-Ala Moana بلوار تقاطع.

“من در واقع بر این باورند که تنها راه ما در حال رفتن به خارج از این و رسیدن به طرف دیگر از طریق تست” کالدول گفت.

در اخبار مرتبط کالدول در دفاع از این شهر تصمیم به ادامه از بین بردن بی خانمان از شهر, پیاده رو, زیر ذخیره شده-اموال پیاده رو ازار و نشستن-دروغ احکام در صورت وقوع.

کالدول گفت: اگر این شهر اجازه می دهد تا در اجرای آن اعداد بزرگتر از بی خانمان را جمع آوری نزدیک به هم و ایجاد “بسیار بسیار خطرناک و مشکل سلامت” به دلیل پتانسیل برای یک نفر برای تست مثبت برای COVID-19 و گسترش آن به دیگران است.

در همراهی با آن فلسفه این شهرستان خبر داد پیش از آن در هفته استقرار 26-واحد تسهیلات در Iwilei که در آن افراد بی خانمان که تست مثبت باقی می ماند تا زمانی که بهبود می یابند.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا هاوایی فصل سرهنگ رژیم صهیونیستی است. جاش سبز و دیگران صادر انتشار اخبار جمعه اصرار کالدول برای جلوگیری از بی خانمان نوردد در طول شیوع بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>