اوآهو فروش املاک و مستغلات شیب در ممکن است, اما وجود نشانه هایی از بهبود بازار

COVID-19 عوارض افسرده فروش به صورت تک خانواده خانه و آپارتمان در مارس به عنوان صاحبان و خریداران انتخاب به عمل اجتماعی فاصله.

هونولولو Board of Realtors گزارش روز شنبه که ممکن است در خانه های تک خانواری فروش کاهش یافت و به 247 فروش یک 22.5% سال بیش از سال رها کنید. در ضمن مشاع فروش کاهش یافته است به 254 یک 51.2 درصد کاهش نسبت به ماه مه سال 2019.

HBR گفت: قیمت فروش متوسط برای یک خانه تک خانواری در ماه مه افزایش یافت 3.5 ٪ به $797,000 در حالی که ملک مشاع قیمت فروش کاهش یافته است 4.4% به $399,000.

“این سال بیش از سال آمار آنچه که ما انتظار – تعداد فروش بود پایین و متوسط قیمت باقی مانده است نسبتا ثابت با توجه به پایین تر از حد معمول موجودی و ادامه داد: تقاضای بالا” گفت: Tricia Nekota رئيس جمهور, هونولولو Board of Realtors در بیانیه ای. “به عنوان دولت همچنان برای بازگشایی, ما در حال حاضر شاهد یک افزایش پایدار در فعالیت است که به نوبه خود کمک می کند تا به درایو محلی ما اقتصاد است.”

روز جمعه هونولولو لغو محدودیت در عملیات املاک و مستغلات اجازه می دهد برای خانه باز با محدودیت های خاصی از جمله محدود کردن تعداد شرکت کنندگان به 10.

“در حالی که ما اجازه راه اندازی مجدد خانه باز آخر این هفته اولویت ما باقی مانده است سلامت و ایمنی فروشندگان و خریداران و عوامل. دستورالعمل های دقیق برای اجتماعی فاصله استفاده از ماسک صورت و شیوه های بهداشت خوب هستند و برخی از بسیاری از شیوه های است که ما ادامه خواهد داد برای اجرای” اضافه شده Nekota.

اما HBR گفت: آن را نشانه ای از بهبود که لیست جدید افزایش 17 درصد بیش از ماه آوریل در حالی که حجم listings رفتن به سپردن شاهد 32 درصد افزایش از آوریل تا مه.

خانه های تک خانواری بودند که در بازار به صورت متوسط از 13 روز بود که هشت روز سریع تر از آنها صرف شده در بازار در مارس 2019. آپارتمان صرف ميانه 23 روز در بازار بود که چهار روز سریع تر از در ماه مه سال 2019.

در حالی که بیکاری و گردشگری مستندات در ادامه به تاثیر بازار محلی مطلوب نرخ بهره را ساخته اند خرید خانه و حتی بیشتر جذاب برای کسانی که در یک موقعیت برای خرید املاک و مستغلات. نرخ پایین نیز کمک کرده اند را به خرید خانه مقرون به صرفه تر در اوآهو, جایی که مسکن مقرون به صرفه باقی می ماند کمیاب است.

در پایان مارس 30 سال ثابت نرخ وام مسکن به طور متوسط 3.15% پایین که آغشته و حتی بیشتر. وام مسکن بانکداران انجمن گزارش کرده است که برنامه های کاربردی وام مسکن بودند تا 18 درصد از یک سال پیش و تا 54 درصد از اوایل ماه آوریل به اواخر ماه مه.من

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>