اوآهو قایق رانی باشگاه سازماندهی مواد غذایی رانندگی در Papakolea

اوآهو قایق رانی باشگاه teaming تا برای تولید مواد غذایی و کمک های مالی و توزیع آنها در Papakolea هاوایی حیاط در روز یکشنبه با هدف تغذیه 200 خانواده یا 1500 نفر برای یک هفته.

دانا Kahakui یک paddler و مربی که در Papakolea گفت: قایق رانی باشگاه است که به طور معمول شرکت در رقابت شدید در طول تابستان در حال آمدن است همراه برای جمع آوری و توزیع مواد غذایی و کمکهای مالی در زمانی که اوآهو مواد غذایی بانک ها غرق در انبوه بیکاری باعث شده جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

سهم از جمله برنج, بلغور جو دوسر, ماکارونی, پاستا, سس, رامش, کره بادام زمینی و مواد غذایی کنسرو شده را تشویق خواهد شد و پذیرفته شده از 10 صبح تا ظهر یکشنبه در Papakolea بسکتبال. داوطلبان آغاز خواهد شد آماده سازی مواد غذایی برای توزیع در ساعت 10 صبح و Papakolea ممکن است خانواده ها در خط شروع در ظهر برای دریافت کمک های مالی.

غذا درایو می آید به عنوان تابستان قایق رانی مسابقه فصل در انتظار به دلیل COVID-19. آن است که سازمان با Papakolea – غیر انتفاعی بر اساس گروه کولا هیچ Na Po خاوری هاوایی.

برخی از پارو تیم های درگیر شامل Lanikai قایق رانی, باشگاه, Hui Nalu قایق رانی باشگاه کیلوا قایق رانی باشگاه بست قایق رانی, باشگاه, Hui Lanikila, Healani, Keahiakahoe Waikiki گشت و گذار باشگاه, تیم, Maui Jim و تیم Bradley همراه با Punahou مدرسه varsity دختران واترپلو تیم.

“نیاز به مواد غذایی و کمک های مالی در این زمان بزرگ است; هدف از تغذیه 1500 نفر و برای یک هفته بزرگ است. اما با هم به عنوان یک پارو جامعه ما در حال رسیدن به هدف ما” Kahakui در بیانیه ای گفت. “ما در حال تشویق گروه های دیگر در هاوایی برای شناسایی افراد نیازمند و به دریغ نکنید برای سازماندهی تلاش ها برای کمک به آنها.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>