اوآهو, سواحل, در بیرون دادگاه و زمینه های بازی رسما باز امروز

اوآهو, سواحل, در بیرون دادگاه و زمینه های بازی به طور رسمی باز امروز موضوع را به COVID-19 محدودیت در اندازه گروه اجتماعی فاصله و زمان از روز هونولولو شهردار کرک کالدول جمعه اعلام کرد پس از اجرای, از, رو به آفتاب, شادی بخش, گشت و گذار پر از روزها که در حال حاضر احساس تابستان است.

سیندی مک میلان سخنگوی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تایید کرد در یک ایمیل که Ige “کار کرده است با شهردار کالدول و به تایید درخواست برای باز کردن سواحل در اوآهو.”

در حال حاضر به جای داشتن به نگه داشتن در حال حرکت در سواحل, مردم می توانند با استراحت در شن و ماسه و در آب تا زمانی که محدودیت های خاصی نیز مشاهده شده است. قبل از جمعه اعلام سواحل شد و باز تنها برای رسیدن به اقیانوس برای ورزش ماهیگیری و یا جمع آوری و یا برای فعالیت های تناسب اندام مانند پیاده روی و دویدن.

حتی اگر بیشتر عمومی, تفریح و سرگرمی, سایت در حال باز همان اعمال محدودیت به عنوان قبل از: گروه محدود به اعضای همان خانواده و یا زندگی واحد و هیچ گروه می تواند بیش از 10 نفر است. همه افراد با استفاده از ساحل که اعضای همان خانواده هستند به پیروی اجتماعی فاصله مورد نیاز ارائه شده است که یک پرستار ممکن است همراه یک وابسته است. همچنین ساحل و یا شن و ماسه منطقه ممکن است با استفاده از تنها یک ساعت و نیم قبل از طلوع آفتاب تا نیم ساعت بعد از غروب آفتاب مگر اینکه درگیر در shorefishing یا مجاز, هوای آزاد, ورزش.

و اجباری 14 روز در قرنطینه برای تماس های ورودی مسافران نیز باقی مانده است در اثر.

جمعه بود و همچنین اولین روز های عمومی و خصوصی, در بیرون دادگاه و زمینه های بازی در اوآهو بودند بازگشایی برای one-on-one ورزشی, اجازه, اجتماعی, فاصله و دیگر ورزش با محدودیت های زیر اصلاحیه به اورژانس را شهردار پنج شنبه اعلام کرد.

به طور منظم در این شهر Donald A. اندروز تنیس مرکز در الماس سر نمی اتلاف وقت هر برگشت در دادگاه های جمعه. پس از نزدیک به دو ماه از سکون و سکوت و خنده و صدای راکت هدف قرار دادن توپ پر از هوا است.

همه بازی تک به عنوان دستور کالدول را اصلاح ترتیب است که مجوز فعالیت “است که در آن هر دو ممکن است و مناسب برای افراد به حفظ شش پا از فاصله فیزیکی بین هر یک از دیگر در همه زمان” — که قوانین بسکتبال, به عنوان مثال.

پرسید که چگونه آن را احساس به پشت در دادگاه Manoa ساکن کارن Suenaga گرفتن خلاصه ایست از یک سریع بازی از pickleball در برابر رهن Vuong از Kaimuki گفت: “این احساس فوق العاده!”

“این احساس بسیار خوبی است. در نهایت عضلات نیست هدر رفتن” Vuong گفت.

زنان تن ماسک به آنها اعمال شده است که توصیه می شود اما لازم نیست دولت و شهر قوانین است که حکم پوشیدن ماسک صورت در هنگام ورود ضروری و تعیین شده و کسب و کار.

بازیکنان تنیس در سه دادگاه دیگر در استفاده از رفت و maskless از جمله زن و شوهر داستین جانسون و وندا Hampp.

“من احساس کمی زنگ زده اما خوب” Hampp گفت. “آن را به خوبی می شود.”

اگر چه آنها تا به حال شده است هر جا ماندن با یوگا, کششی, در حال اجرا, و, دوچرخه سواری, این فعالیت های انفرادی در حالی که تنیس چیزی بود که زن و شوهر می تواند با هم انجام جانسون گفت.

“تنیس روانی و همچنین جسمی تحریک کننده, اما بیشتر از همه آن را یک بازی اجتماعی” او گفت:.

“این چیزی است که ما می تواند به اشتراک بگذارید” Hampp اضافه شده است.

پرسید که آیا beachgoers باید پوشیدن ماسک “پوشش صورت هستند موظف زمانی که استراحت در ساحل” گفت: الکساندر Zannes شهردار ارتباطات مدیر در یک ایمیل و اضافه کرد: “ما به شدت توصیه به مردم سایش پوشش صورت هر زمان که آنها را در ملاء عام.”

در همین حال اگر چه آنها قدردانی به شهردار برای بازگشایی تنیس به تک بازی Suenaga و Vuong همراه با دو مجموعه دیگر از بازیکنان در الماس سر گفت: آنها نمی تواند راضی تا آخرین اصلاحیه رو اصلاح کرد.

“ما باید قادر به بازی دونفره” Vuong گفت.

“من فکر می کنم منظور فقط برای مجرد نیاز به تجدید نظر برای افراد آن را برای ما سخت به نگه داشتن 6 پا از هم جدا گفت:” علامت گذاری “هلی کوپتر” گروبر, 72, و اضافه کرد که در حالی که بازیکنان جوان اجرا در اطراف و گاهی اوقات برخورد “من شناخته شده نیست به حرکت در تمام در دادگاه است.”

اما جانسون و Hampp گفت: آنها قدردانی شهر را تلاش برای نگه داشتن مردم در امن و همچنین فعال است.

“این سخت است برای پیدا کردن تعادل” جانسون گفت.

همچنین در روز جمعه کالدول اعلام کرد Ige مورد تایید بود افتتاح رستوران در اوآهو به ناهار خوردن در خدمات شروع ژوئن 5 با محدودیت های خاص که هنوز در حال نهایی و منتشر خواهد شد در هفته آینده.

برای کسب اطلاعات بیشتر در شهر جدید ساحل و بازی در فضای باز اصلاحات بازدید oneoahu.org و یا تماس با 768-شهر (2489) اطلاعات خط تلفن بین ساعت 8 صبح و 5 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه و یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de