نیوزیلند protocol wine studio آگهی Anzac روز بزرگداشت

بن McKayAAP

Neighbours gathered at dawn to commemorate Anzac Day in a suburb of Christchurch, New Zealand.
آیکون دوربینهمسایگان با حضور در سحر به مناسبت روز آنزاک در حومه, Christchurch, New Zealand.

نیوزیلند رهبران افزایش یافته است در سپیده دم در روز آنزاک هجوم ملی مستند به رسمیت شناختن گذشته فداکاری و درک این کشور جنگ بافته شده موضوعات.

برای اولین بار پس از نبرد گالیپولی در سال 1915 وجود نداشت رسمی خدمات در نیوزیلند.

در عوض نخست وزیر Jacinda protocol wine studio یکی از هزاران بسیاری از کیوی که صرف حداقل یک دقیقه از صبح در تفکر خود نامه.

Ms protocol wine studio است نقل مکان خانواده اش به ولینگتون برای مدت زمان مستند و سمت چپ محل اقامت رسمی در برتر خانه درست قبل از به رسمیت شناختن ملی در 6هستم.

او همچنین با صدور پیام خطاب به هر دو طبیعت منحصر به فرد از سال 2020 بزرگداشت و راه هایی که جنگ را به شکل مدرن ملت است.

“در حالی که ما نمی توانیم جمع آوری در فرد ما در پیوستن روح به عنوان ما به یاد داشته باشید خدمات و فداکاری زلاند جدید در زمان جنگ و بحران,” او گفت:.

“بسیاری از زلاند نو شده اند تحت تاثیر جنگ و یا می دانم کسی که.

“بازگشت و در حال حاضر پرسنل خدمات و دوستان و خانواده fallen زلاند جدید که آمده اند برای شروع یک زندگی جدید در اینجا به عنوان پناهنده از طریق Anzac روز همه ما متصل است.”

Ms protocol wine studio همچنین با اشاره به سالگرد 75 از پایان جنگ جهانی دوم است.

“هنوز هم وجود دارد برخی در جوامع ما که خدمت در آن جنگ و امیدوارم زلاند نو می خواهد در افکار ما به این شجاع جانبازان بودند که بخشی از مبارزه با استبداد” او گفت:.

“ما ممتاز نیز که هنوز در میان ما جانبازان از J-نیروی از مالایا و کره و ویتنام و همچنین پس از آن درگیری ها و حفظ صلح تلاش.

وزیر دفاع ران علامت نیز تا به حال یک پیام به عنوان خوانده شده به عنوان بخشی از رادیو نیوزیلند رسمی پخش از صبح.

“در حالی که وجود دارد می تواند هیچ یک از مرسوم سحر خدمات, صبحانه, کودکان عجیب و غریب و یا پیمانه نیم لیتری با آمپول تقریبا هیچ یک از حوادث ما به طور معمول مرتبط با این روز خاص ما هنوز هم می تواند زمان را به توقف و تأمل و ما احترام به کسانی که بسیار داد نه فقط 105 سال پیش در تظاهرات و در طول جنگ جهانی دوم اما برای هر درگیری و عملیات است که ما درگیر شده ام در پس از آن,” او گفت:.

“ما به آنها مدیون است که; و این یک امتیاز است برای انجام این کار است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>