نیویورک ER دکتر می میرد خودکشی تاکید ثانویه خطر همه گیر

شهر نیویورک اورژانس-اتاق مدیر درگذشت خودکشی روز یکشنبه پس از درمان coronavirus بیماران و ابتلا به بیماری خودش به گفته پلیس و بیمارستان که در آن او کار می کرد.

لورنا Breen, صندلی اورژانس-بخش پزشکی در نیویورک-پروتستان آلن بیمارستان درگذشت خود وارد جراحات پس از انتقال به UVA بیمارستان در Charlottesville, Virginia, پلیس گفت:.

Breen پدر فیلیپ Breen, نیویورک تایمز گفت که او تا به حال شرح داده شده coronavirus بیماران سیل او را در بیمارستان و گاهی اوقات مرگ قبل از آنها می تواند حذف از آمبولانس. او تا به حال هیچ سابقه ای از بیماری های روانی اما جدا به نظر می رسید قبل از او درگذشت این بار گزارش شده است.

“او سعی به انجام کار خود را و آن او را کشته,” the elder Breen به این روزنامه گفت.

وی افزود: “مطمئن شوید که او را ستایش به عنوان یک قهرمان به خاطر او بود. او یک مصدوم فقط به عنوان به عنوان هر کس دیگری که مرده است.”

پس از او قرارداد coronavirus لورنا Breen, 49 بهبود برای حدود یک هفته و نیم و سپس تلاش برای بازگشت به کار, فیلیپ Breen گفت: بار. بیمارستان کارگردانی او را به رفتن به خانه و خانواده اش به ارمغان آورد او را به ماندن با آنها را در شارلوتزویل.

واشنگتن پست می تواند بلافاصله به Breen خانواده در روز سه شنبه.

خوش شانس Tran یک سخنگوی دانشگاه کلمبیا ایروینگ مرکز پزشکی و NewYork-پروتستان تکرار فیلیپ Breen را ستایش از لورنا به عنوان یک قهرمان.

“دکتر Breen یک قهرمان است که به ارمغان آورد و بالاترین آرمان های پزشکی به چالش کشیدن جلو خط اورژانس” Tran در بیانیه ای گفت.

آلن پردیس NewYork-پروتستان واقع در سمت شمال منهتن در خدمت منطقه از ایالات متحده شده است که در بسیاری ویران بیماری همه گیر. ایالت نیویورک گزارش شده بود 295,106 موارد coronavirus و 22,866 مرگ و میر ناشی از شنبه.

Breen خودکشی می آید در جهانی همه گیر است که به طور فزاینده ای هدایت مراقبت های بهداشتی کارگران با توجه به سمت روان-سلامت خطرات روبرو شده توسط پزشکان که مرگ با خودکشی در دو برابر نرخ جمعیت عمومی است. در میان پزشکان زنان آسیب پذیر هستند.

تحقیقات اولیه از ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس اعتقاد بر این است که نشات گرفته نشان داد که زن در خط مقدم کارگران با تجربه نرخ بالاتر و یا علائم شدید افسردگی, اضطراب, بی خوابی و پریشانی از کارکنان مراقبت های بهداشتی به طور کلی.

خودکشی یک خطر شغلی برای پزشکان اورژانس و خشونت یک بیماری همه گیر می تواند آنها را بیشتر شایع گفت: Loice Swisher اضطراری-اتاق پزشک در فیلادلفیا و عضو انجمن آمریکایی Suicidology.

“من می ترسم ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از این است. و نه فقط پزشکان” Swisher گفت. “افرادی که در حال از دست دادن شغل خود را که فکر می کنم همه از دست داده است و فقط نمی دیدن پایان دادن به این.”

در حالی که خودکشی و بسیاری از احساسات است که قبل از می تواند دشوار برای صحبت در مورد Swisher گفت: پزشکان به طور خاص می تواند به مبارزه در درون فرهنگ بزرگتر است که دیدگاه پزشکان به عنوان ثابت و صالح و هدایت می شود. پزشکان که مبارزه ممکن است به خصوص تمایلی به درخواست کمک از مردم بهترین موقعیت را برای دخالت – همکاران خود.

“ما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک پیوند ضعیف. ما نمی خواهید به دیده می شود به عنوان بی کفایت و یا محل بار اضافی بر ما و همکاران” Swisher گفت. “این تقریبا مثل شما در حال لگد کردن جزیره – به شما تعلق نمی کنه – اگر شما اعتراف به [نیاز به کمک].”

نیز وجود دارد که حرفه ای است که می تواند عواقب جلوگیری از پزشکان از دنبال حمایت گفت: William Jaquis رئیس جمهور از کالج آمریکایی پزشکان اورژانس. دولت انجمن پزشکی و بیمارستان ها اغلب از پزشکان بیمارستان به دنبال اعتبار که آیا آنها تا به حال شده است برای درمان افسردگی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de