خانه سالمندان, عفونت افزایش مرگ و میر در میان مستند اقدامات

خانه های پرستاری در سراسر کشور شده اند در lockdown برای هفته تحت دستور دولت فدرال برای محافظت از خود را ضعیف و سالمندان و ساکنان از coronavirus اما یک موج شیوع بیماری مرگبار تقریبا هر روز پس نشان می دهد که این اقدامات از جمله ممنوعیت بازدید روزانه و سلامت نمایش از کارکنان یا خیلی دیر آمد یا نمی شد دقیق به اندازه کافی.

شیوع اخیر در تنسی, New Jersey, اوهایو, غرب ویرجینیا و مریلند تحت فشار قرار دادند مرگ و میر در کشور را به خانه های سالمندان به حداقل 450 و برجسته بزرگترین شکاف: نمایش فیلم از پزشکان و پرستاران و دستیاران و سایر کارگران را شامل انجام تست واقعی اما گرفتن درجه حرارت و یا پرسیدن سوال های بهداشتی است که هنوز هم اجازه می دهد آلوده بدون علامت مردم را از طریق لغزش.

“این هنوز هم مانند پنیر سوئیسی با افرادی که در داخل و خارج وجود دارد و در نتیجه شما این انفجار در ارشد امکانات” گفت: جان BaRoss از دره نیوجرسی که به تازگی خود را کشیده 85 ساله و مادر از یک زندگی کمک مرکز از ترس از عفونت است.

پس از شیوع 100 عفونت و چهار مرگ و میر در, Gallatin, مرکز توانبخشی و درمانی در خارج نشویل, تنسی, Sumner County شهردار آنتونی هولت سرزنش کارکنان که در آمد کار با وجود نشان دادن علائم COVID-19 و “در معرض بسیاری از بیماران است.”

“همه چیز از دست” هولت آسوشیتدپرس گفت. “هنگامی که کارکنان شد علامتی آنها باید خواسته آنها را به رفتن به خانه بلافاصله و به نام وزارت بهداشت و درمان. من فکر نمی کنم که رخ داده است.”

پس از شیوع در نزدیکی دیتون اوهایو, کشته شدن هشت نفر و آلوده در حدود 50 در یک جفت از خانه های سالمندان کمتر از 10 مایل از هم جدا مقامات بهداشت آغاز شد, نقد و متخصصان پزشکی مانند phlebotomists و درمانگران تنفسی که در چندین امکانات یک روز. یک کارگر بهداشت که بازدید خانه های هر دو آزمایش مثبت برای COVID-19.

در مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: شیوع است که گسترش مثل “آتش سوزی” در ماونت ایری خانه سالمندان به قتل پنج و آلوده 77 ظاهرا شروع با یک بدون علامت سلامت کارگر که از آن ساخته شده در گذشته یک چک دما غربالگری و “آلوده جمعیت است.”

برخی از بستگان کسانی که در Sundale خانه سالمندان در مورگانتاون غرب ویرجینیا که در آن 29 ساکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت می گویند بیشتر شده است باید انجام شود برای حفظ coronavirus قبل از فدرال محدودیت در زمان برگزاری در اواسط ماه مارس.

“روز قبل از خاموش کردن ما فقط راه می رفت و در هر جا. هیچ نشانه ای در. وجود دارد هیچ چیز گفت: Courtney تمپلتون در مورد آخرین دیدار او 69 ساله و مادر.

تمپلتون نیز گسل خانه برای تست ساکنان به اندازه کافی سریع و سالم نگه داشتن آنهایی که جدا از کسانی که فقط از یک بیمارستان نشان COVID-19 علائم از جمله مادرش هم اتاقی.

“او آمد سرفه و تب” تمپلتون گفت: از یک سفر دو هفته پیش.

هفته گذشته تمپلتون کردم کلمه هر دو هم اتاقی و مادر او تا به حال این بیماری است.

هر چند دولت فدرال شده است با انتشار یک تعداد از خود یک AP شمارش از گزارش های رسانه ها و دولت ادارات بهداشت نشان می دهد حداقل 450 کشته و حدود 2,300 عفونت مرتبط شده اند به شیوع کروناویروس در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

و برای این کشور بیش از 15000 چنین امکانات و 1 میلیون نفر زندگی می کنند که در آنها کارشناسان می گویند که وضعیت بدتر می تواند قبل از آن بهتر می شود.

آنها می گویند این بحران تنها عمیقتر مزمن کمبود نیروی انسانی در خانه های سالمندان از آنجا که بیشتر کارگران خود quarantining یا ماندن در منزل با فرزندان خود را. وجود دارد هنوز هم گسترده نیست تست از پرسنل یا بیماران و کمبود ماسک و دیگر دنده محافظ باقی بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>