NT پارک های کسب و کار برای بازگشایی در حالت عادی

گرگ رابرتزAAP

NT parks will reopen on the weekend as the government begins easing coronavirus restrictions.
آیکون دوربینNT پارک را بازگشایی در تعطیلات آخر هفته دولت آغاز می شود کاهش coronavirus محدودیت.

Northern Territory کسب و کار مجبور به بستن آنجا که از coronavirus همه گیر می تواند بازگشایی در هفته با این کار دولت به طور فزاینده ای مورد اعتماد به نفس, کاهش بی سابقه محدودیت.

خاک به زودی می تواند از لحاظ فنی coronavirus رایگان با تنها پنج نفر از آن 28 نفر هنوز به بازیابی و تا به امروز هیچ جامعه انتقال و یا مرگ و میر.

یک خوش بین وزیر Michael توپچی گفت: “ما باز گشت می کند و شروع به امروز … این خبر خوبی است که ما می توانید ببینید که نور در انتهای تونل”.

اما او همچنین گفت این بود: “استرس زا و نگران کننده” تصمیم به سهولت محدودیت به دلیل وجود دارد هیچ کشور دیگری به دنبال برای راهنمایی در مورد نحوه مدیریت یک خروج از coronavirus محدودیت و جلوگیری از شیوع.

کسب و کار مانند رستوران ها و بارها و ورزشگاه بسته شده اند و به مشتریان برای پنج هفته در عهد جدید.

رستوران دیوید رابینسون که تا به حال به کاهش کارکنان از دو داروین محبوب ترین eateries در هفته گذشته نوشت: یک عاطفی باز نامه ای که در آن او در توصیف این دوره جاری به عنوان بدترین ها در زندگی خود بلکه نشاط بخشی با توجه به “شفقت در جامعه”.

او خود را نگه داشته رستوران باز به عنوان غذای آماده تنها سالن با توجه به کمک های دولت و با وجود این که از نظر مالی بهتر به “خواب زمستانی” رستوران ها.

از 300 میلیون دلار در محرک است که آمار بسته های پول NT بودجه از جمله چشم پوشی به مالیات حقوق و دستمزد کسب و کار کوچک مالی و بهبود صفحه اصلی طرح را به “دریافت پول در جریان در اطراف اقتصاد دوباره مردم صرف پول” آقای توپچی گفت.

دولت اعلام کرد روز دوشنبه یک گام اول خواهد بود بازگشایی پارک ها و ذخایر آن را به کنترل در زمان برای این هفته ممکن است روز آخر هفته طولانی مانند لیچفیلد پارک ملی است که بسیار محبوب برای شنا.

این Kakadu و Uluru-Kata Tjuta پارک ملی باقی می ماند بسته تحت مشترک المنافع را امنیت زیستی قانون با هدف حفاظت از محلی و جوامع بومی در نظر گرفته شده بسیار آسیب پذیر به COVID-19.

آقای توپچی و دیگر مقامات ارشد دولت ارقام ملاقات با NT اتاق بازرگانی روز دوشنبه برای نهایی یک “نقشه راه” برای کسب و کار به عقب بر گردیم به بازگشایی در ماه ژوئن.

برنامه برای که و مناطق دیگر جامعه مانند سازمان ورزش خواهد بود روز پنجشنبه منتشر شد.

“بر اساس پیشرفت ما تا کنون ما انتظار وجود خواهد داشت برخی از کسب و کار است که می تواند دوباره باز یا بازگشت به بیشتر به طور منظم عملیات در ماه آینده” آقای توپچی به خبرنگاران گفت:.

“این را نمی خواهد دوباره به حالت عادی آن جدید خواهد بود طبیعی است.”

“وجود خواهد داشت کمپینگ و ماهیگیری در تعطیلات آخر هفته صبح در بازارهای غروب فقط به عنوان خیره کننده و … اما همه در حالی که نگه داشتن ما فاصله و حلق آویز کردن در گروه های کوچک تر.”

اگر وجود دارد شیوع ویروس کشنده پاسخ سریع طرح در محل و محدودیت ابقاء او گفت:.

“اگر شما در شک در مورد اینکه چرا ما درخواست شما را به انجام این کار چرا ما از شما می خواهیم به بیمار … نگاه در خارج از کشور, امریکا, ایتالیا, متاسفانه وضعیت خوب نیست.”

آقای توپچی گفت: ردیابی مواردی خواهد بود که بخش مهمی از آن است و از مردم خواست دانلود COVIDSafe برنامه.

NT مرز “خواهد بود که همه چیز گذشته برای باز کردن” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>