NSW برتر استقبال نیوزیلند protocol wine studio به سیدنی

دومینیکا سانداAAP

New Zealand Prime Minister Jacinda Ardern will meet with Scott Morrison for talks in Sydney.
آیکون دوربیننیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio دیدار خواهد کرد اسکات موریسون برای مذاکرات در سیدنی.

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفته NSW برتر Gladys Berejiklian کشور احساس “بسیار عمیق” برای دولت در طول تابستان bushfires.

رهبران دو کشور ملاقات در صبح روز جمعه از مقابل NSW مجلس پس از Ms protocol wine studio وارد سیدنی در روز پنج شنبه بعد از ظهر.

آنها دست تکان داد و صحبت کرد و قبل از رفتن در یک تور کوتاه از Macquarie Street ساختمان و یک جلسه کوتاه در Ms Berejiklian ،

Ms protocol wine studio تشکر برتر برای میزبانی او و گفت که او می خواست به دنبال در تماس با این دو تا به حال بیش از تابستان است.

“نیوزیلند است احساس بسیار عمیق آنچه شما تجربه شده است,” او گفت:.

نخست وزیر اشاره کرد ویرانگر bushfires بودند در ذهن زلاند جدید تقویت شده توسط bushfire دود که منفجر سراسر Tasman.

Ms protocol wine studio گفت: برتر او امیدوار است آنها می توانند با هم کار کنند نه فقط در زمان فاجعه بلکه با توسعه روابط تجاری.

Ms Berejiklian گفت: نخست وزیر او خوشحال بود توسط Ms protocol wine studio ورود.

“ما عمیقا سپاسگزارم برای حمایت خود را,” او گفت:.

“به خصوص اخلاقی, پشتیبانی از پیام های شخصی خود را به من که من بر روی تیم … با تشکر از شما.”

در طول سفر خود در سراسر خندق Ms protocol wine studio برنامه ریزی شده است برای دیدار با فرماندار-ژنرال دیوید هرلی و مذاکره با نخست وزیر اسکات موریسون بعد از آن در روز جمعه است.

NZ نخست وزیر گفت که او صحبت می کند با آقای موریسون بیش از هر رهبر به نقطه “ما اغلب فقط حل و فصل همه چیز به طور مستقیم”.

اما این بدان معنا نیست که هیچ مسائل وجود دارد از مشاجره Ms protocol wine studio اذعان جلوتر از شنبه پرواز به استرالیا از فیجی است.

نیوزیلند برگزار می شود تا به عنوان یک مدافع برای بیشتر تغییرات آب و هوایی اقدام در حالی که استرالیا انتقاد در میان اقیانوس آرام جزیره ملل برای دفاع از خود از سوخت های فسیلی است.

این تقسیم به گونه ای است که Ms protocol wine studio – که مندرج در پیوست قانون نیوزیلند مسیر net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 – می گوید: او نمی خواهد افزایش موضوع در سیدنی.

او متعهد شده است به بحث در مورد “خورنده” موضوع اخراج که دیده است صدها نفر از زلاند نو, برخی با محدود لینک کلیک کنید برای کشور خود را از تولد اخراج از استرالیا پس از ارتکاب جرائم جدی.

یکی از مهمترین موارد بالا مشخصات شامل AFL ستاره داستین مارتین پدر که تبعید شد به نیوزیلند پس از زندگی در استرالیا برای 20 سال به دلیل لینک کلیک کنید برای شورشیان bikie باشگاه.

کانبرا شده است بیوقفه در سیاست و ولینگتون واقعی بر امکان سازش است.

با این حال Ms protocol wine studio نگهداری ویژه پیوند میان همسایگان به معنای “ما در حال کشورهایی که با تکیه بر یک دیگر در زمان نیاز”.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>