بدنام یوتا فاحشه خانه صاحب و مصاحبه کسانی مورخان

اگدن یوتا >> محققان در دانشگاه یوتا در حال تلاش برای باز کردن رمز و راز پس از کشف نزدیک به 70 سال متن مصاحبه با بدنام فاحشه خانه صاحب نوشته شده است که در یک مختصر سبک است که تعداد کمی از مردم می تواند امروز به عنوان خوانده شده.

مصاحبه با خانم Rossette Duccinni دعاوی که زد رز اتاق فاحشه خانه در اگدن با شوهرش در 1940s و 1950s. امروز در محل خانه را به کلوپ شبانه ادعا استاندارد-آزما گزارش شده است.

مصاحبه با سابق استاندارد-آزما خبرنگار برت رشته پنهان شده بود در داخل یک جعبه 1970 عکس از این روزنامه گفت: سارا Langsdon رئیس دانشگاه ایالتی وبر ویژه مجموعه.

صفحات می تواند گنجینه ای از مواد برای مورخان در اگدن شهر مورد 88,000 حدود 40 کیلومتری شمال شهر سالت لیک.

اما یک مشکل وجود دارد: 1951 رونویسی نوشته شده است در چند دهه مختصر سبک است که تعداد کمی از مردم استفاده از امروز. “این قطعا یک هنر از دست رفته,” Langsdon گفت.

Davie در نظر گرفته شد اگدن بدنام ترین مادام — به استثنای دختر خوشگل لندن بود که فعال از سال 1890 تا 1914, Langsdon گفت.

“هر کسی که ما تا کنون مصاحبه ای که زنده بود به یاد او” Langsdon گفت: Davie. “او قطعا از چهرههای شناخته شده در تاریخ اگدن.”

آن را به طور گسترده ای اعتقاد بر این است که پلیس شهر و county sheriffs چشم به فاحشه خانه های اجرا شده توسط دعاوی و شوهرش بیل Davie. مورخ وال Holley گفته آنها به احتمال زیاد پلیس خبرچینان. یکی دیگر از نظریه دارای پرداخت می شود که آنها یک کلانتر به دنبال راه دیگر Langsdon گفت.

افزایش دعاوی او به عنوان شناخته شده بود پایین کشیده $30,000 یک ماه در نخست و در برابر چند فحشا اتهامات قبل از او در نهایت انجام شده در توسط فدرال فرار از پرداخت مالیات اتهام Langsdon گفت.

در حال حاضر وبر دولت امیدوار است برای پیدا کردن کسی که می تواند به ایجاد حس از دست داد مصاحبه یادداشت ها. هر کسی که علاقه مند به کمک می توانید تماس بگیرید (801) 626-6540.

“این احتمالا دهه پس هر کسی استفاده کرده است (مختصر),” Langsdon گفت. “اما اگر ما می تواند پیدا کردن کسی که می تواند به کشف این یادداشت ها می تواند بسیار جذاب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>